2726

😊

😕😕شب خوابیدم صب پاشدم دیدم ترکیدم .همینقدر ناجوانمردانه😐😐                                                   از وقتی رفتی هر یک دقیقش60 ثانیهمیگذره😭😭😭                                                     تلخ ترین جمله بازی های کودکی :  تو نخودی باش،لامصب قدرت تخریبش از بمب هیوریشیما بیشتربود😐😐😐 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچی  از دست بچها هر روز بیشتر حرص میخورم و چروکهای بیشتری ایجاد میکنم همین

تو یه کتاب خوندم ...ما تو این دنیا قادر به درک ثواب فرستادن صلوات نیستیم  تو اون دنیا میفهمیم که چقدر با ارزش بوده....سعی کنید تا میتونین صلوات بفرستین در حال ظرف شستن،انجام کارهای خونه،پیاده روی و......هم باعث میشه فکرای ناراحت کننده نکنی هم بی نهایت ثواب داره...نیازی نیست صلوات شمار دستت بگیری و بشمری...ارادتمند همه خانومای گل نینیسایتی که تنها دوستان منن❤
2728
سیب زمینی رنده میکنم گلاب میزنم بهش به همراه عسل روغن اسطوخدوس میزنم..آرگان میزنم

کرم آرایشی اصلا استفاده نمیکنی؟تاثیرشو هم دیدی

😕😕شب خوابیدم صب پاشدم دیدم ترکیدم .همینقدر ناجوانمردانه😐😐                                                   از وقتی رفتی هر یک دقیقش60 ثانیهمیگذره😭😭😭                                                     تلخ ترین جمله بازی های کودکی :  تو نخودی باش،لامصب قدرت تخریبش از بمب هیوریشیما بیشتربود😐😐😐 

با شوینده ی خوب میشورمش  صابون یا ژلی که به پوستت بسازه  بعد اسکرلاب  بعدش  ماسک میزنم معمولا آب  گلاب و خیار  یا ماست و آرد نخود یا ماسک برنج بعدش به پوستم  چای سبز و گلاب اسپری‌میکنم  وبعد با روغن درخت چای مرطوب میکنم

هیچی  از دست بچها هر روز بیشتر حرص میخورم و چروکهای بیشتری ایجاد میکنم همین

من 22 سالمه تازه به خودم اومدم دیدم برا پوستم هیچ غلطی نمیکنم

ماست و نشاسته تاثیر عالی داره

وای من امروز غروب اولین بار استفاده کردم.تاثیرش چجوریاس

هفته ای چندبار میزنی

2706