2733
2734
عنوان

شده همسرتون تا صبح بره پیش دوستش؟

529 بازدید | 42 پست

نامزدم هنوز نرفتیم خونمون

دوست همسرم شکست عشقی خورده خیلی بدجور(دختره رفته با دوستای پسره رابطه برقرار کرده چه رابطه ای نمیدونم ولی ...)

پسره هم که ۴ سال با هم بودن دلش گرفته البته مال دوسال پیشع موضوع الان یهو دلش گرف حتی قرصی شده بود

شوهرمم رفته پیشش تا صبح تو ماشین حرف بزنن

حالا اگه من بگم بیا تا صبح تو ماشین حرف بزنیم خوابش میبره😂

پ.ن دوستش خیلی لطف ها کرده بهمون تو اسباب کشی و ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن اصلا

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
2731
2738

ها نمیدونم چرا نامزد منم ی رفیقاش بیشتر بها میده

مثلا تو این کرونا با اونا دیشب تا اخر شب بیرونه بمن ک برسع خستس کار داره کرونا هس خخخخ

ترجیح میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل!!!🤗😅

ن نشده...دوستش هر چقدرم لطف کرده ولی ب شوهرت یاد بده رفیق بازی نکنه دوست تا پشت در خونه خوبه

اینم ک تا صب بمونه باهاش بگو دفه اول و آخر بود دیگه انجام نشه

بعدا برات رفیق بازیاش داستان میشه از الان مرزتو مشخص کن

تیکر به وقت سزارین😁😊زاییدم😃حالا تیکر به وقت یکسالگی دخترم❤
2706