2737
2734
عنوان

به نظرتون تاپیک سر کاریا...

| مشاهده متن کامل بحث + 285 بازدید | 24 پست

چراکه نه!!!

یکی که می یاد تاپیک بیماری وکتک و...می زاره اشک یکی رودرمی یاره در قبال کارهاش باید جواب پس بده 

💚اگه چشمت به امضام افتاد از ته دلت بی ادا برای ظهور فرج دعای فرج بخون اللهم عجل لولیک الفرج💚💚💖💖

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شیطون نکنه  خودت از تاپیکای سرکاری میزاری؟😐😆

ن 

به همین برکت

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
2731
آخه تو بعضی تاپیکا کلی انرژی میزاریم جواب بدیم بعد اخرش به راست و دروغ گفتن استارتر شک میکنم

دیگ یارومی رومی یازنگی زنگی!به همین علت من اصلاااااااتواین تایپک هانمیرم.فقط کسایی ک سوال میپرسن اگ بلدباشم راهنمایی میکنم یاتایپک فان میرم اعصابمم راحته

تیکرتولدپسرم💚۹۷/۷/۷💚اگه قراربوددری بسته بمونه ک به جاش دیوارمیزاشتن😉همیشه امیدوارباش🤗

اره میبخشم

این جا فضای مجازی و برای سرگرمیه چیز زیاد جدی نیست که نخوام ببخشم

اگر بتونم به کسی کمک میکنم حالا میخواد راست باشه یا دروغ

اگرم بفهمم بعدا دروغ گفته از خدا واسه شفای عقلیش دعا میکنم

نه من که اگه حس کنم کسی به شعور و شخصیت عزیزم توهین کرده تا صافش نکنم ول نمیکنم

کاربر محترم بفهم و شعور داشته باش که نظر هر شخصی برای خودش محترم و از نظر خودش درسته، اگر شما نظر مخالفی داری دال بر این نیست که شما عالم مطلق هستی و نظرت درسته.. پس با بیشعوری تمام و با الفاظ دور از شان انسانی منو ریپلای نکن
2738