2733
2734
عنوان

سیااااست 😏

| مشاهده متن کامل بحث + 512 بازدید | 30 پست
چرا باتو بوده . خیلی پرروعه خوشم اومد جوابشم میدیو انقدر زبونش درازه  ساکت بودی چی میکرد

همووون ولی شوهرم خیللی طرف ننشه ولی پشت سرم طرف منه هاااا دیدم ک میگم خخخخ ولی میخوام کلا خودشو به خریت نزنه جواب ننشم بده ولی نمیدونم چکار کنم -

مَن خودمَ تَک نَفَره هَف هَش نَفَرَم😹❄🎈💅💋😝👩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
شما ک خودتون عروسین اگه مادرشوهرتون در حضورتون لین حرفو بزنه چی میگین ؟اونوخ شوهرمو پر کرده بودن تو ...

وای شوهرمنم همینو میگه ...من میگم با کسی همیچین قراردادی نداشتم اول ازدواج 🤔

اوف دقیقا بمنم میگن ....ولی من اصلا ازشون خوشم نمیاد یه ادم دورو و کثیفی هستن

ما چندبار کتک کاری کردیم حالا برم خودمو خرد کنم خدمنکار بشم که چی جاریم مثله خربراشون کارمیکنه تازه نامزد کرده بودم هیچی نشده اونو فروختن به من هم خواهرشوهرام هم مادرشوهرم ازش بدمیگفتن منم اوایل خداخودش شاهده میرفتم کمک ولی دیدم نه تشکر بلدن فکرم میکنن جاریم مثله خرکارمیکنه وظیفیه عروسه دست به سیاه وسفید نمیزنم کلا قهریم شدید دعوامون شده

2738
البته اینم بگم خودمونم مادرشوهرمیشیم یکم کوتاهدبیاییم بهتره

والا من عروسمو درک میکنم کارایی که مادرشوهرم با خودم کرده رو صدسال سر عروسم در نمیارم 

مَن خودمَ تَک نَفَره هَف هَش نَفَرَم😹❄🎈💅💋😝👩
منم ففط سکوت میکنم اونا بیشتر میسوزن

کلازنای باسیاست کارشون سکوته نه اینکه جواب بدی انگاردختردهاتی یعنی چی دردوبلات بخوره سرزنت سرمادرت واقعاخیلی خیلی حرف زشتیه میتونست هیجی نگه اوناشرمنده شن وخجالت بکشه 

نفس من زندگی من پسرای قشنگم
2706