2733
2739
عنوان

آهنگایی که اشتباه میشنیدیم😅🤦‍♂️(عوض کردن جو)

| مشاهده متن کامل بحث + 4031 بازدید | 213 پست
من خودمم تو معنیش قفل کردم آخه بعضی جمله هارو نمیشه تفهیم کرد.....کر نمیشنوه همه چی رو بهم ربط میده

دقیقا 😂😂😂من الان زور میزدم اینو معنی کنم میخواستم بگم کر نمیشنوه می شبیهونه😂😂وای خدایا😂😂😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
😂😂😂از هرکی پرسیدم همین مشکل داره الان اکثر دوستام اینجورن اکیپی بریم دکتر ی هفته مطبش رزو ما باشه ...

😂😂،،عزیزم واسه امضات صلوات فرستادم

کاربر۹۶،لطفا واسه حاجتم یه صلوات بفرست💋،،.من یه شیرازیم و بهش افتخار میکنم، اگه مخالف نظرمی ریپلای نکن،اینجا تبادل نظره نظرها متفاوت. وقتی از تاپیک عکس رفتم و شما لایکم میکنید دلم میخواد بغلتون کنم، من یک فمنیسم هستم و مخالف سر سخت زن ستیزها. 
ما تو ترکی یه ضرب المثل داریم میگه کار اشیدمز یاراشدیرار😂😂 مصداق اینه الان نمی‌دونم چجوری فقط مع ...

😂😂کر نمیتونه بشنوه یه چیزی شبیه اون چیزی ک گفته شده از خودش درست میکنه🤔😂کمرم شکست😂😂

°دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ                                                     ‌   ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ°
2738

امشو شو شه لیپک لی بیرونه

امشو شو شه یاروم برازجونه😂😂😂😂

فروش انواع نقره جات ب قیمت عمده💎💍؛سفارشات نقره پذیرفته میشود.سفارشات برای کارهای بافتنی کودکان نیز همینطور.🧣👒۰۹۳۶۴۱۸۴۶۶۷ لطفا ب این شماره پیام دهید.برای اطلاعات بیشتر پیام دوستی بفرستین😊
میگم بلد نیستم با شلال تو باشه کادوی اعیونی میشه یه گیره سر ساده ماکان بند

میگم بلد نیستم با چی دل تو شاده کادوی اعیونی میشه یه گیر سر ساده،،درستش اینه

کاربر۹۶،لطفا واسه حاجتم یه صلوات بفرست💋،،.من یه شیرازیم و بهش افتخار میکنم، اگه مخالف نظرمی ریپلای نکن،اینجا تبادل نظره نظرها متفاوت. وقتی از تاپیک عکس رفتم و شما لایکم میکنید دلم میخواد بغلتون کنم، من یک فمنیسم هستم و مخالف سر سخت زن ستیزها. 

یه بارم دوران دیرستان رفته بودیم قم جمکران انقد برا کنکورم دست به دعا شدم تو راه برگشت دیدم رو دیوار نوشته:و انتَ بارُّ شایّان...

بعد به خودم اومدم دیدم نوشته:وانت بار شایان ...

مخم عربی میخوند همه چیو  

دنیا فدای لبخندهای دخترم...
😂😂کر نمیتونه بشنوه یه چیزی شبیه اون چیزی ک گفته شده از خودش درست میکنه🤔😂کمرم شکست😂😂

😂😂😂ای وای چه زبون پیچیده ای داریم ما . تازه بعضی کلمه ها کلا ارور میده مغز آدم. مثل تومتین توشدو😂😂😂اینو چجوری آدم معنی کنه آخه

بهت قول میدم سحرخیز 😂😂😂😂

همیشه دلیلی برای گریه کردن وجود داره...ما به یک جوک دوبار نمیخندیم پس چرا برای یک مشکل دوبار غصه بخوریم!؟...این بستگی به تو داره که لبخند بزنی یا گریه کنی و غصه بخوری☺
2706