2726
عنوان

همه از خیانت شوهراشون با خانم ها میگن من گیر یه عروسک افتادم😐

| مشاهده متن کامل بحث + 15992 بازدید | 197 پست
دلت خوشه ها خواهر میگه خیلی از بازار یا  از پیر و جوون بهش سفارش دادن😏

چقدر خوب

خب برای نیازشونه .بیاییم کنار بیاییم هر کاری رو با شوهرمون بکنیم اونم رفیق میشه باهامون و نمیره سمت خیانت

یکی از دلایل خیانت همینه روشون نمیشه علایقشونو بگن

طرف فوت فیشه زنش نمیدونه ولی له له میزنه واسه بقیه و با دوس دختراش خودشو تخلیه میکنه

خیلی پیش امده اینجا طلب دعا کردم و خیلی خیلی معجزه وار برام به رحمت خدا انجام شده.بازم التماس دعا گویتان هستم برام دعا کنید مادر و همسر صبوری باشم مادر وهمسر مهربونی باشم بتونم فرزندمو ب شایستگی تربیت کنم .مسائل رو به نحو احسنت یادش بدم.جوری باشم ک خدا بیامرزی برام باشه.این فقط ب همت خودم و دعای شما مقدوره اینکه دعا خیر بدرقه راحت باشه تو تقدیر و سرنوشتت بی مهابا تاثیر گذاره.🙇🙇🙇
چقدر خوب خب برای نیازشونه .بیاییم کنار بیاییم هر کاری رو با شوهرمون بکنیم اونم رفیق میشه باهامون و ...

بله ولی خیلی از خواسته ها هم میتونه آزار دهنده باشه و تحملش برای یه خانم سخت باشه

خوشحال میشم پیجم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یکیش هم اینه یسری زنا عین ی تیکه چوب میوفتن همه کارو میسپرن  ب مرد ن تکونی ن حرکتی ن هیچی نه ...

ن عزیزم هرجور ک تو فکر کنی من براش بودم و‌متاسفانه بیشتر مواقع من شروع کننده بودم من فقط ی کمد دیواری از این لباسای مسخره دارم ک یکنواخت نباشم

هر لحظه ای که به چیزی که مردم فکر می کنن اهمیت بدی، همون قدر از خودت دور میشی…
2728
چقدر خوب خب برای نیازشونه .بیاییم کنار بیاییم هر کاری رو با شوهرمون بکنیم اونم رفیق میشه باهامون و ...

عزیزم من هیچیم از اون عروسکا کمتر نیس عزیزم فقط رو شکمم ۲تا دونه ترک و ی خرده سینه هام نرم تر بخاطر بچه و شیردهیه چون بعد زایمان زنا ی خرده تغییر میکنن مردا حق دارن تو روت بگن ک من اینارو دوس دارم یا فلان هیکل زنه روخوشم میاد؟

😂😂😂میخوام بدونم چند میدن از این گوگلیا می‌خرن. ارزشش رو داره یانه😁

از ۶۵۰تا ۱۳میلیون 

چرا مسخره . خودتم باید لذت ببری  توی خوب بودن شما شکی نیست

متاسفانه من هیچوقت نتونستم اون حسی ک باید رو کشف کنم و هیچوقتم ب رو همسرم نیاوردم ک فکر نکنه توانایی نداره غرورش بشکنه واسه اینه دارم اذیت میشم وگرنه شاید خیلی چیز مهمی نباشه

😳😳😳واقعا چرا به همچین چیزایی پول میدن

چون دوست دارن و جزو علایقشونه این منطق همسرمنه

تو فقط به فکر خودت و بچه ات باش والسلام

هستم عزیزم و اصلا ناراضی نیستم چون ی نفس رو تو دنیا ازاد کردم ولی کاش مردا اینو میفهمیدن😔

2706