2726

هنوزم فک میکنید دارم چرت میگم؟؟

دارم سعی میکنم با خودبیانگریتون کاری نداشته باشم ولی خب این پیجه منه و حتی اگه بخوام چرت بگم هم میگم میتونین کامنت نذارین

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3983889/ختم-1400تا-یاجواد-الائمه-ادرکنی-کسی-میاد-کمکم-کنه?postId=126273669

فلک در دفتر سرنوشتم قلم زد.چه اوقات خوشی داشتم به هم زد.الهی ای فلک چرخت نگردد،که چرخت آرزوهایم را به هم زد.....                                                   باردار نیستم مجردم تیکر رسیدن به هدفمه انشالله به زودی به هدفم خواهم رسید.😍😍😍😍😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چرا میخوایی ثابت کنی

فک کردی اینجا همه اهل فضلن

یسریا اینجا از در خونشون قراترم نرفتن ک ب کوچه بینی برسن چ برسه ب جهان بینی

فقط ی چی میگن ک گفته باشن

خیلی پیش امده اینجا طلب دعا کردم و خیلی خیلی معجزه وار برام به رحمت خدا انجام شده.بازم التماس دعا گویتان هستم برام دعا کنید مادر و همسر صبوری باشم مادر وهمسر مهربونی باشم بتونم فرزندمو ب شایستگی تربیت کنم .مسائل رو به نحو احسنت یادش بدم.جوری باشم ک خدا بیامرزی برام باشه.این فقط ب همت خودم و دعای شما مقدوره اینکه دعا خیر بدرقه راحت باشه تو تقدیر و سرنوشتت بی مهابا تاثیر گذاره.🙇🙇🙇
چرا میخوایی ثابت کنی فک کردی اینجا همه اهل فضلن یسریا اینجا از در خونشون قراترم نرفتن ک ب کوچه بین ...

واقعا اینطوری به قضیه نگاه نکرده بودم وگرنه اصلا بهشون اهمیت نمیدادم

2706