2410
2553
عنوان

انگشتر نشون تون رو خودتون انتخاب کردین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2382 بازدید | 86 پست

من جاریم خیلی محجبه  ولی انگشتشو خودش انتخاب کرد مال منم اون موقع من دانشگاه یه شهردیگه بودم بهم زنگ زدن گفتن تو چه مایه‌های دوست داری اگه میتونی بیایی ص

بر کنیم منم تقریبا گفتم چه جوری میخوام خدایشش با خواهر شوهرم یه چیز خوشگل خریده بودن 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
اشکالی نداره که عزیزم من خودم به نامزدم گفتم بدم میاد از پارچه و کیف و کفش  نمیخواد بگیرین و ...

ببخشید اینو میگم ولی بنظرم اگه شوهرت مشکل مالی نداره بذار برات بیارن  بعدها شاید پشیمون شی من خودم ازدواج کردم  شوهرم تازه سر کار رفته بود اما بنده خدا در حد توانش آورد چخودمم خواهر شوهرم خدا میدونه همش عروسم نو راهنمایی میکردم تا الان پول داره هر چی طلا میتونی بخر چون بعدش میخواد خونه بسازه دستش تنگ میشه واسش در حد توانمون سعی کردیم همه چیز عالی باشه

عزیزم فقط انگشتر میارن، اخه ما رسم داریم کامل سرتاپا میارن، من حتی کلیپس هم اوردن، البته قبلش خودم ا ...

من خودم گفتم بدم میاد از پارچه و کیف و کفش 

یعنی راستش به نظرم یکم کار چیپیه🙈

گفتم فقط همون حلقه

عزیزم فقط انگشتر میارن، اخه ما رسم داریم کامل سرتاپا میارن، من حتی کلیپس هم اوردن، البته قبلش خودم ا ...

واای کلیپس... ما فقط یه نشون یه پارچه چادری سفید که برا شگونش بندازیم رو سر عروس و یه پارچه مجلسی میبریم... من میخوام به مامانم بگم برا بله برون داداشم به جای پارچه عروسو ببریم خودش یه لباس مجلسی بخره چون اهل پارچه دوختن نیست... مامانم یه پلاک از مکه آورده رفتیم براش یه زنجیرم خریدم.. میخوام به مامانم بگم اونم بله برون براش ببریم... البته شاید اونجوری هر مناسبتی توقع طلا داشته باشن..

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
2714
ببخشید اینو میگم ولی بنظرم اگه شوهرت مشکل مالی نداره بذار برات بیارن  بعدها شاید پشیمون شی من خ ...

مشکل مالی نداره ولی من کلا از این رسم کیف و کفش و اینا بدم میاد

ولی خب حلقه رو میخوام یه چیز خیلی خوب بردارم

واای کلیپس... ما فقط یه نشون یه پارچه چادری سفید که برا شگونش بندازیم رو سر عروس و یه پارچه مجلسی می ...

خوب ما رسممون، همه وسایل هم توی جعبه کادویی های شیک، مثلا کفش چند جفت میبرن، مجلسی، بیرون، دمپایی مجلسی، اسپرت، خلاصه همشو با گل و نقل و شیرینی و اینه شمعدان و گل کوچیک قشنگ میذارن توی هفت یا هشت طبق و تور قرمز میکشن روش و از اول کوچه میگردونن تا خونه دختر، البته ما همون قبل بله برون ازمایش خون هم واسه محکم کاری میدیم که اگه دختر پسر خیلی وابسته شدن واسه عقد خدای نکرده نشه مشکل ازدواجشون 

خوب ما رسممون، همه وسایل هم توی جعبه کادویی های شیک، مثلا کفش چند جفت میبرن، مجلسی، بیرون، دمپایی مج ...

بله عزیزم ما هم همه چیزو تزیین میکنیم و میبریم... ولی تو تهران دیگه خیلی نمیشه تو کوچه طبق طبق برد... ما هم قبل بله برون آزمایش خون انجام میدیم

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 

هر جور دوست میداری عشقم اما ما رسم داریم نشون وقرآن  وچادر عروس وپارچه مجلسی یا لباس مجلسی تزئین میکنیم ومیبریم عید نوروز حتما یه تکه طلا رو می‌بریم واسه زن داداشم ماه گرد عقدش یه پلاک وزنجیر خریدیم بعد جشن عقد داشتن همه طلاهاشو کامل  خریدیم حالا واسه عیدم بایه یه تکه طلا بخریم ببریم البته بگم نشون نبردیم یعنی از خاستگاری تا عقد کلا سه چهار روز شد چون دقیقا روز قبل ماه محرم عقد کردن همه چیز یهویی شد

ب سلیقه خودت بخر من خواهرم ی نشون زشت پیرزنی براش اورده بودن داد عوضش کردن تازه مال ۱۳ سال پیشه .الان ک دوره زمونه عوض شده .سعی کن از همین الان جا خودتو باز کنی .و اعمال نظرم بکنی .

اقایون لطف کنید منو به هیییییییییییچ وجه ریپلای نکنین .اصلا از وارد کل کل شدن با اقایون خوشم نمیاد .این به این معنا نیست که با حضور کاربرای مرد مشکل دارم بلکه به این معناست دلم نمیخواد با بیشعوراشون دهن ب دهن بذارم .من خودم کاربرای مرد  مودب رو ریپلای میکنم و تو تاپیکاشون هم شرکت میکنم  توضیح دادم که دیگه کسی سوال نکنه ممنون  ❤.خانما اگه یه پسر چشم ابی قد بلند خوشگل دیدین اون شوور منه گم شده بدینش بهم 😎😎😎
2706