2733
2734
عنوان

از ظرف شستن متنفرم

| مشاهده متن کامل بحث + 937 بازدید | 54 پست
بابا آفرین 😄👏

بجای ماشین ظرفشویی رو شوهرت سرمایه گذاری کن.😍😍🤗🤗😅😄

دانشجوی پزشکیم، از قبل کنکور هم اینجا بودم، دانشجو بودن و اینجا عضو بودن باهم منافاتی نداره😁 هر وقت بتونم سر میزنم به اینجا چیزای خوبی ازش یاد گرفتم❤️ عاشق مرلین مونرو و گربه هام😍
بجای ماشین ظرفشویی رو شوهرت سرمایه گذاری کن.😍😍🤗🤗😅😄

آره باید همین کارو بکنم فکر خوبیه 😂

میشه برای حاجت دلم یه صلوات بفرستید شاید به خاطر دل پاک شما خدا حاجت منو هم داد   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بابا آفرین 😄👏

بعد ما از قبل باهم دوست بودیم ب خلقیاتم آشناس. میدونه من از ظرف شستن متنفرم یا این ک رو خوابم خیلی حساسم.میخوام بخوابم هیچکس نباید حتی راه بره ، یا زیاد اهل تلوزیون نیستم.

صبحا ی جوری میره من اصلا نمیفهمم با این ک انقدر خوابم سبکه. عوضش منم بهش احترام میذارم و کاملا تسلیمشم.میذارم حس قدرت کنه. اون حس اقتداری ک میخواد بهش میدم

دانشجوی پزشکیم، از قبل کنکور هم اینجا بودم، دانشجو بودن و اینجا عضو بودن باهم منافاتی نداره😁 هر وقت بتونم سر میزنم به اینجا چیزای خوبی ازش یاد گرفتم❤️ عاشق مرلین مونرو و گربه هام😍
2728
فک کنم چوم بارداریم ناخواسته هم بود کلااا انقد عصبی و تند خو شدم تا اومدم یکم اروم بشم این مریضی اوم ...

زن عموی منم ناخواسته باردار شد و بهم گفت که خیلی حس بدیه ولی وقتایی که روحیتون خوب نیست به این فکر کن که خدا چقدر دوستت داشته که بدون دردسر بهت بچه داده کلی آروم میشی الان خیلی ها آرزوشون هست این نعمت . مریضی هم انشااالله که زودتر بره فقط مواظب بهداشت باش و یه مدت بیرون نرو که خطر برات نباشه 

بارداری برای منم دعا کن مادر بشم منم یکی از اونام که آرزو دارم باردار بشم 😘

میشه برای حاجت دلم یه صلوات بفرستید شاید به خاطر دل پاک شما خدا حاجت منو هم داد   
زن عموی منم ناخواسته باردار شد و بهم گفت که خیلی حس بدیه ولی وقتایی که روحیتون خوب نیست به این فکر ک ...

دقیقا خیلی حس بدیه حس خفگی دارم

مرسی دوست خوبم از حرفهای پر محبتت

انشاالله به زودی زود خدا یک هدیه سالم و خوشگل بهتون میده از صمیم قلبم دعا میکنم

چجوری کاش منم اینجوری بودم چون بالاخره کاریه که باید انجام بشه دیگه 

بیشتر وقتا ناراحتم برای همون ظرف شستن منو از فکر و خیال درمیاره ، موهامو گوجه ای بندم، دستکش ظرفشویی عطری می خرم، آهنگ می زارم و روی صندلی های بلند مخصوص اشپز خونه میشینم(گاهی میشینم وقتی ظرف زیاده)، با کفا هم بازی می کنم

خلاصه که بعد ظرف شستن حس خوبی دارم

2738