2733
2734

سلام☺

خواهرشرمن شوهرش رفته جای دیگه کارکنه همش خونه مادرشوهرمه بعد دوسه روز یکبار مادرشوهرم زنگ میزنه باشوهرم حرف میزنه بعد نیم ساعت دباره خواهرش زنگ میزنه وخیلی بیشترنزدیک ١۶ یا١٧ دیقه ای باخواهرش حرف میزنه 

من کاری بااین ندارم ک خواهرمادرشه باید زنگ بزنه وفلان فقط فکرم مشغوله که خواهرش چیامیگه اخه خیلی دخالت میکنه و به نوعی اولویت همسرم اونه ومن ازاین بابت ناراحتم و همیشه غصه میخورم 

و همش خوابای وحشتناک درموردش میبینم و..... 

شماها زنگ میزنین به برادرتون راجب چیاحرف میزنین؟ امکان داره خواهرشوهرم چیا میگه ب شوهرم؟؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام خوبی سلام تو خوبی  زنده ای کرونا نگرفتی هر هر ها  هار عه خب پس بای

دیگه نمیدونم اون ۱۷ دقیقه رو چی میگن والا😒😐

با دیدن برنامه های صدا و سیما فهمیدم کرونا یکی از ویتامین های لازم بدن  
2738

نه ، بعضی وقتا کاری داشته باشم یا کاری داشته باشه ، چون یکیشون مجرده یکیشون متاهل اون متاهله ۶رروز خونه مادرم میاد سر میزنه منم تقریبا یه روز درمیان میام خانه مادر نیبینمش

برای شادی روح پدرم صلوات

من خیلی زنگ میزنم.اگه خونه باشه با خانمش و دخترش حرف میزنم اگه سرکار باشه با خودش یه ساعتی حرف میزنم.از همه چی حرف میزنیم.از کار و هوا و .....

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:64،وزن 1399/2/14: 61/400،هدف اول:60، هدف نهایی:58.(عضو تاپیک بامداد خمارم جز گروه آبی و یه سرگروه خوب و گروه خووووووب)پیش به سوی هدف.اضافه وزن خر است.😃😃😃
2706