2737
2734
عنوان

حق طلاق در مقابل مهريه

187 بازدید | 24 پست

بخشش مهر خانوم عاشق ي اقا شده شوهرش ي اشغاله ولي شوهره طلاق نميده مي ارزه مهرشو ببخشه؟

امضامو تا اخر بخون................... برای سلامتی نی نیم صلوات بفرست خاهری شوهرم کارجدیدی راه انداخته دعاکنید کاربارش راه بیفته خیلی دلشسکتم دعام کنید حضرت زهرا ضامن زندگیتون 

در کل موقع ازدواج من حق طلاق و ... رو میدم و یک سکه هم مهریه نمیزنم بجاش این از همه بهتره

آقا هستم خواهشا فحش ندید،نه تو تاپیکای خصوصی میام نه به کسی بی احترامی میکنم
در کل موقع ازدواج من حق طلاق و ... رو میدم و یک سکه هم مهریه نمیزنم بجاش این از همه بهتره

چي بگم

امضامو تا اخر بخون................... برای سلامتی نی نیم صلوات بفرست خاهری شوهرم کارجدیدی راه انداخته دعاکنید کاربارش راه بیفته خیلی دلشسکتم دعام کنید حضرت زهرا ضامن زندگیتون 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خود خانوم باید تصمیم بگیره تمام جوانب رو بسنجه. ببینه بعد از طلاق کسی هست همایتش کنه یانه. بعداز طلاق محتاج پول مهریه هست یانه.

بجز از علی نباشد بجهان گره گشایی ⚘⚘طلب مدد از او کن چو رسد غم و بلایی ⚘⚘میدونیدتقوا یعنی چی؟؟ یعنی اگه یه هفته ازتمام کارهای مافیلم گرفتن وگفتن اعمال هفته گذشته ات در تلویزیون پخش شده ناراحت نشیم.⚘⚘تانیایی گره از کاربشروا نشود...درد ماجز به ظهور تو مداوا نشود⚘⚘

نه کار خیلی اشتباهیه

من عاشق شوهرم شدم از همسر سابقم جدا شدم‌مهریمو بخشیدم و طلاق گرفتم و شوهرم هم مهریه خیلی کمی برام گذاشت الان مثل ... پشیمونم 

عشق وقتی با یه مرد بری زیر یه سقف به سر سال نکشیده از سرش میوفته

بهش بگو برای هیچ مردی هیچ کاری نکن چون پشیمون میشی از ما گفتن بود

ما این کارو کردیم الان فقط جز پشیمونی و ناراحتی و غصه خوردن کاری از دستمون بر نمیاد 

این تجربه منه  

تصمیم با خودتونه

نه کار خیلی اشتباهیه من عاشق شوهرم شدم از همسر سابقم جدا شدم‌مهریمو بخشیدم و طلاق گرفتم و شوهرم هم ...

چند ساله باهم ازدواج کزدن خانوم مرد باهم نميسازن خانوم ميخاد ازدواج کنه ولي مطمعنه شوهرش طلاقش نميده مهريه رو ميخاد ببخش تا حق طلاق بهش داده بشه

2738
نه کار اشتباهیه مرد رو عاصی کنه طلاقش میده  در کنارش بمونه و برای خودش زندگی کنه  مرد ب ...

مرد پوستش کلفت شده اصلا هيچي دلشو خون نميکنه ي زن طلاق داده

چند ساله باهم ازدواج کزدن خانوم مرد باهم نميسازن خانوم ميخاد ازدواج کنه ولي مطمعنه شوهرش طلاقش نميده ...

......

دوست عزیز بخشیدن مهریه کار بسیار اشتباهیه 

بره مهریشو بزاره اجرا تا مجبور به توافق بر سر یه مبلغ بشه شوهرش ولی تحت هیچ شرایطی نباید مهریشو بخاطر یه مرد دیگه ببخشه 

بخدا مردا همشون مثل هم هستن با تفاوت های جزیی 

اگه عاشق اون مرده چون هنوز شناخت کافی نسبت به اون مرد نداره باهاش بره زیر یه سقف نسبت به اونم شناخت پیدا کنه متوجه میشه چه اشتباهی کرده مهریشو از زندگی قبلیش بخشیده

بخدا من تجربه دارم 

بهش بگو این کارو نکنه

...... دوست عزیز بخشیدن مهریه کار بسیار اشتباهیه  بره مهریشو بزاره اجرا تا مجبور به توافق بر ...

اون مرد که ميخاش باهاش ازدواج کنه چهار ساله کامل ميشناسع شوهره مهر نميده چون نداره ک بده زندان ترجيح ميده

اون مرد که ميخاش باهاش ازدواج کنه چهار ساله کامل ميشناسع شوهره مهر نميده چون نداره ک بده زندان ترجيح ...

.......

بندازتش زندان بهتره بالاخره یکی پیدا میشه بخواد بهش کمک کنه 

به هر حال از ما گفتن بود 

....... بندازتش زندان بهتره بالاخره یکی پیدا میشه بخواد بهش کمک کنه  به هر حال از ما گفتن بود ...

نميدونم

تو کلا ازدواج نکن کاری به مهریه و غیره ندارم اما آدمی که زیادی که میخواد زرنگ بازی دربیاره به درد ازدواج نمیخوره 

2706