2410
2553
عنوان

شاخ نی نی سایت از نظر شما کیه؟😄تگش کنید بباد😁

| مشاهده متن کامل بحث + 1591 بازدید | 179 پست
  دلتنگم شدی؟

اره😂😂😂😂خدایا منو ببخش 

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره😂😂😂😂خدایا منو ببخش 

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
2720
ازاقایونم جوانمرد پسرجذاب مهندس رضا😁

خخخ فقط پروفایلت باشه لایکت نمیکنیم

کاش هیچ وقت آدمی که سهممون نیست،مِهرش به دلمون نیوفته .دلم واسه جوونیام تنگ شده همون روزایی ک دارن میرن و هیچ وقت نیومدن .... :)      
از همه تعداد کامنات بالاتره.... البته من یکبار با 10 هزارتا قطع دسترسی شدم حدید ساختم

جان؟

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤
2714
@دفنه77    

خداااا    بخار شدم از خجاااالت آخـــه  

بوس و ماچ و مووووووچ از صورت ماااهت..از لطف فراراووونت تشکراااات فرااااووووون

صدری اوستا:تو دفنه هستی؟..دفنه:بله دفنه،اسم یه درخت...صدری اوستا:بله اسم یه درخته،اما چه درختی،ببین یه داستانی هست،آپلو بین دخترای خوشگل عاشق دفنه میشه،خیلی اونو دوست داشت اما دفنه یهو غیب میشه،آپلو میگرده و میگرده اما پیداش نمیکنه،بعدش نگاه میکنه به دفنه،یعنی همون درخت دفنه و بعد از اون به عشق دفنه حیاطش رو از درخت دفنه پر کرده...دفنه:من الآن دفنه ی آپلو شدم؟... صدریاوستا:نه،تو دفنه ی عُمرمیشی  

من تونی نی سایت شاخی نمیبینم بعضیاهستن که بخاطرادب ومعرفتشون محبوبن 

بعضیا دریده وبی ادبیشون باعث شده شناخته بشن

بعضیام که بخاطرمزه پرونیاشون شناخته شدن باغمو غصه مردمم شوخی میکنن چندنفرم هستن که همش همدیگروتگ میکنن یه اکیپن ب هرکی هرچی میگن کسی ام ج بده چندنفری میریزن سرش جالبه فکرمیکنن همه بهشون حسادت میکنن وعقده دارن😂اول تاپیکشونم میزنن عقده اییا نیان اعتمادبنفس ایناروخاشقچی اگرداشت الان زنده بود😂😂😂

بعضیام که طفلکا بخاطرمشکلاتشون شناخته شدن

😍😍😍😍😍😍😍ضایع نکنیم همو نهال 

خصوصی جبران‌میکنم

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..

مصی هم که همش توبحث خاستگاری وایناس

فاطمه۰۹کجاست چی شدبامشکلاتش توعقد

نسترن۷۵کجاست چی شدبعدفوت نامزدش

چون خیلی کم میام سایت شایدبزودی کآربریم دونفره بشه چون اینجاخیلی کاراگاه بازیه گفتم درجریان باشید
2706