2737
2734

باور داشتن خیلی مهمه و من ای باور داشتم ما تمام کرده بودیم من باور داشتم که برمی گرده 

هر کسی ای جوری باورش و حفظ میکنه یکی با خیال پردازی یکی با فکر کردن به خاطرات یکی با دعا و قران.....

من دو تا چله داشتم که توی حال روحی ام خیلی تاثیر داشت چله بسم الله و چله حدیث کسا

قانون جذب فقط یعنی انرژی مثبت

باید افکار منفی که داری توی ذهنتو دفع کنی بنویسی اشون و پاره کنی......من بعد ای مدت کاغذ برداشتم که بنویسم ولی هیچ فکر منفی نداشتم ذهنم پر افکار مثبت و خوب بود 

بعضی وقتی ها ناراحت میشدم می گفتم اگه نیاد چی بعدش می گفتم خدای من اون قدری بزرگ هست که اون بر گرده

خیال پردازی هم خیلی خوبه من شبا قبل خواب و صبح اکثرن خیال پردازی داشتم......توی طول روز باهاش حرف می زدم انگار کنارمه

جملات تاکیدی مثل من دوست داشتنی هستم من اعتمادبه نفس دارم....واقعا خیلی خوب بود

با کلی وصله روی بالم هنوز بلند پروازم!✨ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
باور داشتن خیلی مهمه و من ای باور داشتم ما تمام کرده بودیم من باور داشتم که برمی گرده  هر کسی ...

اخرش چی شد؟

هر چی خاستمو دارم،هر چی بخامم میگیرم😉خدایاااا شکررررت😚😇

ادم یه حس عجیبی میگیره. مثلا من دقیقا میتونم جذب کنم. اما الان رو دور منفی ام😑

داری امضامو میخونی؟؟؟ من ده ساله تو حسرت یه ارزو هستم. دیگه کم اوردم. فقط باید معجزه بشه من به این ارزوم برسم😔 خدا منو نمیبینه. توروخدا شما بهش بگید. شما منو دعاکنید. سر نماز... همین الان با همین دل پاکتون. یه صلوات برا ارزوم بفرستید. لطفا😔
2706