2737
2734

منم اولین باره از کوالا بودن خسته شدم

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

حالا حالا هستیم پس سعی کنید خودتون سرگرم کنید

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 

من چی بگم تنهای تنهام ده روزه انتقال دادم کرونا هم اومده شوهرمم تو بیمارستان کار میکنه بخاطر منو و نی نی نمیاد خونه  ولی توکل به خدا به جنینام فکر میکنم آروم میشم ولی خیلی خسته شدم

خدایا مطمینم به زودی مادر می شوم میشه شما هم یه صلوات مهمونم کنید💔💔💔 تیکر آرزوی منه ان شاالله بزودی واقعیشو بزارم😍

منم😥

با ماشینم میترسم برم 

ای خدا😥

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

دور از جون ..خدای نکرده...کرونا بگیری پنجاه میشی.....منم با بچه هام توخونه دق کردیم اما ترجیح میدم فعلا خونه باشیم

💖💖من به تمام خواسته هام میرسم ...چون خدای بخشنده ای دارم 💖💖

بچه ها این هفته خودشون دارن اعلام میکنن پیک بیماریه تروخدا تحمل کنید فقط کار ضروری من مجبورم خودم یه بار برم ولی صبر کنید باهمکاری هم و توکل خدا تموم بشه

لطفا واسه تحقق رویاهام یه صلوات بفرستید❤❤❤
2706