2737
2734

بگید آآآآ مشالله افرین به توووو😁

البته یکماهه دارم اینو میگم ولی بهش عمل نمیکنم چون متاهلم بچه دارم شبا دیر میخوابم ولی کلی قهوه خریدم که صبح زودتر باشم دیگه...

آآآآآآ مشالله😉

دیگ از بعد عید درس میخونم😎😎

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نه😂😂😂تو هم مثل منییی

دقیقا از چهارشنبه هفته پیش میخام درس بخونم ولی دریغ از یک کلمه

یازدهمم و مجرد😑🔪

خودکارتان را گم کنید:خودکار ندارید/ خودکار نداشته باشید:نمینویسید/ ننویسید:نمی خوانید/نخوانید:موفق نمیشوید/ موفق نشوید:دیپلم نمیگیرید/ دیپلم نگیرید: کار ندارید/ کار نداشته باشید:پول ندارید/ پول نداشته باشید:غذا ندارید/ غذا نداشته باشید:لاغر میشوید/لاغر بشوید:زشت میشوید/زشت بشوید:عشق ندارید/ عشق نداشته باشید:ازدواج نمیکنید/ازدواج نکنید:بچه دار نمیشوید/ بچه دار نشوید:تنها میمانید/ تنها بمانید:افسرده میشوید/ افسرده بشوید:مریض میشوید/ مریض بشوید:میمیرید                                                خب مراقب خودکارتون باشید           
2738

دیگه از  مهر سال دیگه از اولین  شنبه میخونم 🌹

🖤                                                         1398.12.10                                                             تو زندگی هر کس یکی هست که هرگز فراموش نمیشه.  هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست.                                  من غم انگیزترین شعر جهانم........ تو نخوان.              
واس کنکور؟؟

نه سووم دبیرستانم نظام قدیم ولی خب معدل برام مهمه

بدتراز همه چون بزرگسال هستیم کلاسامون تازه شروع شدن که تعطیل شد ...ینی تازه داریم اغاز میکنیم سال تحصیلی جدید رو امتحانات هم برج2

کدوم شبکه نشون میده من کل شبکه هامو بالا پایین میکنم ن ساعت پخشش رو میدونم ن شبکشو فقط تو اینستا میبینم بعضی قسمتاشو

این کاربری دست دو نفره...یکیش دوستم zara مجرد و علاف و بیکار🤣🤣🤣🤣.......یکی هم صاحب پروفایل.....قشنگ از نوع تاپیک ها مشخصه کی چی پرسیده😁
ن زوده عزیزم بذار ساعت ۶ قبل کنکور باهم ی نگاه میندازیم😅

😂چ خوبه ک کنکور دادم 

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
2706