2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
هيچي خوشحالم نميكنه ؛ همش حس ميكنم ميخوام بميرم ؛ همش فكر چيزاي منفي و ميكنم ؛ هيچ اميدي ب زندگي ندا ...

چند وقته گلم؟چن سالتونه؟

در تاريخ 99/9/9 بهترين اتفاق زندگيم ، معجزه ي زندگيم رخ خواهد داد،الهي امين
خودشه 😰

اگه فقط چندروزه شاید افسردگی نباشه ولی اگه مدتیه این حالتی هستی آره خودشه

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐

منم  این مشکل رو دارم حوصله کسی رو ندارم دوس دارم تنها باشم بغضم میگیره همش دلم گرفته اس همش همش یا احساس میکنم شوهرم منو دیگ نمیخواد ایا اینکه خدای نکرده بلایی سر نی نیم بیاد😔چیکار کنم 

زندگی من تویی عشق مامان❤

با هیچی خوشحال نمیشی ،اشتهات یا خیلی کم میشه یا خیلی زیاد،از تنهایی لذت می بری ، به یه جا بی دلیل خیره میشی، تو فکر فرو میری و ... .. . 

هر وقت نبودی همه چی قشنگ شد!                        ‌‌همون ستونم. کاربریمو اصلیمو برگردوندم.
اگه فقط چندروزه شاید افسردگی نباشه ولی اگه مدتیه این حالتی هستی آره خودشه

جسارتا شما خدايي نكرده شما تجربشو داشتين

در تاريخ 99/9/9 بهترين اتفاق زندگيم ، معجزه ي زندگيم رخ خواهد داد،الهي امين

گریه ... اینکه غروب بهوبعد انگار خونه برات میشه عین قفس فقط میخوای بزنی بیرون هیچی خوشحالت نمیکنه فکر میکنی فقط مرگ میتونه نجاتت بده از این زندگی دلت میخواد فقط بخوابی ... از دیدن ملت حالت ب هم میخوره... 

غریبگی نکن  / نکن غریبگی پسرم     /  اینجا خاورمیانه است ، و هر کجای خاک را بکنی ، دوستی عزیزی برادری بیرون میزند ////        گروس عبدالملکیان
جسارتا شما خدايي نكرده شما تجربشو داشتين

بله من ۴ ساله دارمش

یه بسته فلفل قرمز هندی بزارین تو جیبتون، هروقت هوس کردین برای کسی دردو دل کنین، یه قاشق از اون بریزین تو حلقتون. من امتحان کردم عالیه😐
چند وقته گلم؟چن سالتونه؟

ببين خوب بودم از وقتي يكشنبه بود رفتم سونو خيلي بد بهم گفت طول سرويكست كم شده در صورتي ك دكترم گفت اصلا هم بد نيست ؛ از همون موقع ترسيدم و كرونا هم ك قوز بالا قوز از همون موقع دارم خفه ميشم ؛ هيچ اميدي ب زندگي ندارم حس ميكنم ميخوام بميرم بچمو نميبينم 😔 ٢٤ سالمه

2706