2737
2734
عنوان

جاریمو ازخونه بیرون کردم

4433 بازدید | 94 پست

خانم ها من قم هستم ازوقتی خبر کرونا رو شنیدم خودم ودخترمو توخونه قرنطینه کردم بعدجاریم که خیلی خانم محترم و خوبی هست و ۱۶سالی ازم بزرگتره اون زنگ درو زد البته بگم این جاری عزیزم اصولا توخونه بندنمیشه وهمش تو حال رفت وآمد هست بازارو مجلس و مهمونی و ...

......

زنای نی نی سایدی یاد بگیرین حالا هی بگین حاریمون انگشت کرد تو چشمون

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

کلید آیفون رو زدم و رفتم تو پله ها اومد دست دادو می خواست کفشاشو دربیاره گفتم ببخشید چه جوری بگم بهت برنخوره ها ولی منوپریناز اصلاازخونه بیرون نمیریم چون خودت که میدونی کرونا اومده وبچه هاهم خیلی در معرض خطر هستند

......
2738

من حاضرم کرونا بگیرم تا اینطور ضایع بشم😕😕زشت بود نهایت درو باز نمیکردی بیرون کردم چیه😕

چرا دست دادی اینهمه میگن دست ندین به هم باز شما کار خودتون رو میکنید

زندگی منشوری است در حرکت دوار ، منشوری که پرتو پر شکوه خلقت با رنگهای بدیع و دلفریبش انرا دوست داشتنی، خیال انگیز و پرشور ساخته است.
2706