2726

میخواستم پیتزا درس کنم مهمون داریم نمیرسم دیگه درس کنم

چکار خمیر کنم که خراب نشه بچه ها؟

مرسی

فقط 23 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت بخاطر همسر خوبم😍
زود بگین لطفا تا مهمونا نیومده خدا خیرتون بده

بذارفریزر

من ادمی هستم ک خدا همه جا هوامو داشته😊                   خیلی جاها خدا معجزشو بهم نشون داده😎                               متشکرم از خدا بخاطر فرشته ای ک بهم داده ❤                     متشکرم از خدابخاطر زندگی ک بهم داده❤                                 متشکرم بخاطر تمام اون سختیایی ک کشیدم و قوی شدم و خودش هوامو داشتو نجاتمون داد🙏🙏                         خدایا برای نعمت هایی ک ب من اعطا کردی شکر میکنم     😉❤🙏                                  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مث نون پیتزایی ها پهن کن تو سینی..تا حدی که سفت بشه ولی برشته و سرخ و طلایی نشه بذار بمونه دما حدود ۱۷۰..بعدش خنک شد بذهر تو کیسه فریزر و فریز کن..بعد که خواستی مصرف کنی بذار یخش وا بشه و بقیه مراحل

وقتی میخنده ی  لپش چال میافته😍😍😍😍

میخای بهت راهکار بدیم چی بپزی .؟مگه مهمونات نمیان الان

نگران نیستم .همه چیز درست میشود.آب ریخته روی زمین،جمع نه اما خشک میشود.قلب شکسته خوب نه اما ترمیم میشود.وهنوز هم میتوان در گلدان شکسته گل کاشت.
من هر دفعه دو وعده خمير درست ميكنم نصفيش و ميزارم فريزر واسه دفعه بعد كه اماده داشته باشم 

با چه دستوری درس میکنی؟؟

رب لا تذرنی فردا وانت خیرالوارثین...رب هب لی من لدنک ذریه الطیبه إنک انت سمیع الدعا...
2706