2726

من واسه حاجتم شروع کردم به خوندن نماز 14 معصوم. هفت تاشو خوندم.... نمی دونم حاجت گرفتم یا نه... اخه برای بارداری بود و بعد از نماز هفتم لکه بینی شروع شد.... نمی دونم حاجتم براورده شد یا نه... خیلی دلم شکسته... دبگه نمی دونم چه کنم

خدای خوبم سلام. میشه بغلم کنی? خیلی دلم گرفته. از تلاشهای بی ثمر از امیدهایی که به ناامیدی ختم میشه... چقدر تلاش کردم هر بار از خود خودت خواستم کمکم کنی با بچه ام برم کربلا... نشد من با عروسکش رفتم... به نیابت از بچه هایی که نمیدونم کی لایق داشتنشون میشم عمودهای نجف تا کربلا را رفتم... خدایا هر شب با اسباب بازی که تو حرم آقا قمر بنی هاشم بهم دادی میخوابم... خدایا من می ترسم خیلی می ترسم بغلم کن تنهام خیلی نذر کردم اما من ناامید نمیشم من از خاندان کرم ناامید نمیشم من از معدن الرساله ناامید نمیشم ازشون میخوام شفیعم نزد تو باشن... خدایا کمکم کن ناامیدی رو از همه منتظرا بگیر.جز تو کی رو دارم مگه... تو خوب خدایی هستی. خدایی که انما امره اذا اراد شیئا ان یقول له کن فیکون. پس شاکر تو میمانم.در مورد چنین خدایی باید گفت فسبحان الذی بیده ملکوت کل شیء و الیه ترجعون. من از درگاه تو ناامید نمیشوم و گمان ندارم که بر من رحم نکنی:ما هکذا الظن بک...**خدایا هزاران هزارن... هزاران بار ازت ممنونم که دلمو شاد کردی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من واسه حاجتم شروع کردم به خوندن نماز 14 معصوم. هفت تاشو خوندم.... نمی دونم حاجت گرفتم یا نه... اخه ...

انشالله خدا بهت یه بچه صحیح و سالم میده زودی ❤🌹

کاربر اقا درخواست نده  با دوستم باهم از این کاربری استفاده میکنیم 😊🌼🤪
نه نمیخونم خیلی ساله اصلا کل عمرم شاید چند بار تو مدرسه خونده باشم

نماز باید بخونی شرط قبولی همه اعمال نمازه. حتما شروع کن. حتی مقید باش اول وقت بخونی... 

خدای خوبم سلام. میشه بغلم کنی? خیلی دلم گرفته. از تلاشهای بی ثمر از امیدهایی که به ناامیدی ختم میشه... چقدر تلاش کردم هر بار از خود خودت خواستم کمکم کنی با بچه ام برم کربلا... نشد من با عروسکش رفتم... به نیابت از بچه هایی که نمیدونم کی لایق داشتنشون میشم عمودهای نجف تا کربلا را رفتم... خدایا هر شب با اسباب بازی که تو حرم آقا قمر بنی هاشم بهم دادی میخوابم... خدایا من می ترسم خیلی می ترسم بغلم کن تنهام خیلی نذر کردم اما من ناامید نمیشم من از خاندان کرم ناامید نمیشم من از معدن الرساله ناامید نمیشم ازشون میخوام شفیعم نزد تو باشن... خدایا کمکم کن ناامیدی رو از همه منتظرا بگیر.جز تو کی رو دارم مگه... تو خوب خدایی هستی. خدایی که انما امره اذا اراد شیئا ان یقول له کن فیکون. پس شاکر تو میمانم.در مورد چنین خدایی باید گفت فسبحان الذی بیده ملکوت کل شیء و الیه ترجعون. من از درگاه تو ناامید نمیشوم و گمان ندارم که بر من رحم نکنی:ما هکذا الظن بک...**خدایا هزاران هزارن... هزاران بار ازت ممنونم که دلمو شاد کردی 
نماز باید بخونی شرط قبولی همه اعمال نمازه. حتما شروع کن. حتی مقید باش اول وقت بخونی... 

من اخه زیاد بلد نیستم که ..

کلا حسشو ندارم ینی ..

فقط میخوام اروم شم الان

من اخه زیاد بلد نیستم که .. کلا حسشو ندارم ینی ..

تو شروع کن خدا حسشو میده. بخدا بعدا دلت میسوزه. من هم هر کاری بتونم نوکرتم هستم انجام میدم ...

تو شروع کن خدا حسشو میده. بخدا بعدا دلت میسوزه. من هم هر کاری بتونم نوکرتم هستم انجام میدم ...

دمت گرم خواهر ❤

خدا هرچی میخوای بهت بده . مشخصه دلت خیلی پاکه 

فردا امتحان دارم صبح خیلی برام مهمه 

میشه دعام کنی؟؟

منم نمازخوندن رو خيلي دوست دارم هروقت ميخونم اروم ميشم اما الان بخاطرانتقال جنينم يه هفتس نميخونم.ميترسم ضرر داشته باشه 

منم مامان ميشم.هورااااااااا  خدايا شکرت  خداجون ممنونم  خداي مهربونم  ازت ميخوام ني ني مو صحيح وسالم بزاري تو بغلم.خداجون بعد از کلي انتظار دلمونو شاد کردي ازت ممنونم هزاران هزار بار ممنونم.فندوق کوچولوي  عزيزم منو بابايي بي صبرانه منتظرتيم.واسه سلامتي ني نيم وبراي  صحيح وسالم بدنيا اومدنش يه صلوات ميفرستين.اللهم صل علي محمد وال محمد.ممنونتونم  
منم نمازخوندن رو خيلي دوست دارم هروقت ميخونم اروم ميشم اما الان بخاطرانتقال جنينم يه هفتس نميخونم.مي ...

من کلا نمیخونم ولی واقعا نا آرومم الان 

میشه همینجوری دو رکعت بخونم ؟

2706