2726

از زمانی که ۱۰ ۱۲ سالم بود و عمه ام ازدواج کرد هر وقت مهمونی بودیم یا خونه پدربزرگم این همیشه جلو من بی تفاوت حرف های خصوصی زناشوییش رو داشت بلند بلند میگفت با اطرافیان، طوری که من خجالت میکشیدم و میرفتم بیرون اصلا فک نمیکرد جلو من زشته..حالا جالبه خیلیم مذهبی و مومن میدونه خودشو و واقعا هم هست. ولی مثلا یادمه ۱۳ سالم بود و عروسی دختر عموم شروع کرد حرف های ناجور زدن اون عمه ام گفت چرا جلو این میگی زشته خندید گفت بزار بفهمه یکم هنگ کنه😐من خودم از خجالت به بهونه ی دسشویی رفتن زدم از اتاق بیرون....... خیلی دلم میخاد یه جوری بهش بفهمونم خیلی بیشعوره ،

حق با کیه؟ باش چیکار کنم؟؟ 

کاش دلها در چهره ها بود.....

حق با توعه

اون که آدم نمیشه

تو بی تفاوت باش

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بیخیال بعضیا همین جورین انگار فقط خودشون س.کس دارن

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2728

خب دیگه گفته اشنات کنه با این مسائل😂

الان که بزرگ شدی بیخیال

🌻🌱💎 حتی اگر بدانم که دنیا فردا تکه تکه خواهد شد باز هم درخت امیدم را عاشقانه میکارم.😍🍃چقدر جهان می تواند زیبا باشد ،اگر در آن فقط هنر و لذت و عشق وجود داشت!

تو دختر باشعور با حیایی هستی افرین بهت .جلوی ادم بی شعور رو نمیشه گرفت جلو خودتو بگیر 

همین رفتن تو بهترین جوابه

تو چند سالگی فهمیدی تاب تاب عباسی نیس تاب تاب هم بازی هست 😂😂😂
بچه ها کیااینستا دارن؟

ببین خوشگل

لینک اون پست وا مونده رو بذار

هر کی خواست رای میده

خودتم راحت تری

اوکی؟

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...

خاله منم اینجوریه 

جلو شوهرم هم شوخی ناجور میکنه ازش بدم میاد 

برای شادی روح مامانم صلوات میفرستین🥺🥺 فرستادین بگین منم برای حاجتتون بفرستم ❤️ هرکسی دلمو میشکنه شکایتشو پیش تو میارم خدا شکایت خودتو به کی کنم 😔😔

عزیزم خب شما نشین منم همیشه صحبت بارداری و زایمان و... میشد می اومدم بیرون و گوش نمیدادم که نه من معذب بشم نه بقیه. ولی الان که ازدواج کردم هنوز باور ندارن که من میدونم دیگه😑تا من میرم حرفشونو قطع میکنن

وقتی ادم تو نی نی سایته🙄😯😳😨
2706