2733
2734
عنوان

خیلی ناراحتم

471 بازدید | 31 پست

بچها من تو عقدم امشب خونمون ی اتفاقی افتاد جلو خانوادم ی عالمه گریه کردم خسته شدم از این وضعیت شوهرم ی دوست داره ک اصن ادم درستی نیس با زنای شوهر دار دوست میشه این هروووز واقعا هروز میرفت میشست مغازه شوهر من چندین ساعت کلی دعوا درست کردم تا گفت دیگه گفتم نمیاد چند ماه راحت بودم

[ تنها کسی که سعی میکنم ازش بهتر باشم خوده دیروزیمه    ]

خب

کاربر۹۶،لطفا واسه حاجتم یه صلوات بفرست💋،،.من یه شیرازیم و بهش افتخار میکنم، اگه مخالف نظرمی ریپلای نکن،اینجا تبادل نظره نظرها متفاوت. وقتی از تاپیک عکس رفتم و شما لایکم میکنید دلم میخواد بغلتون کنم، من یک فمنیسم هستم و مخالف سر سخت زن ستیزها. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تا اینکه امشب خونه ما بود دیدم گوشیش زنگ میخوره اسم اونه گفتم بر دار ببین چی میگه گفت ن منم گیر دادم بردار تا فهمیدم بهم دروغ میگفته و همچنان میاد اونجا منم زدم زیر گریه مامانم گف چیشده گفتم طرف اونو گرفت گف ب تو چیکار داره😭

شوهرت چجوری با همچین ادمی حرف میزنه.کسی ک‌ چشمش دنبال ناموس بقیس،دنبال ناموس شوهرت نیست!!

من هر روز وقتی چشامو باز میکنمو پسرمو میبینم.میگم خدایا شکرت بابت این سوپرایز قشنگت.خدایا دامن همه ی منتظرارو با این سوپرایزت سبز کن.میشه واسه سلامتی پسرم صلوات بفرستید💚💙💛🧡❤💜
2738

منم گفتم برو حالا ک اونو انتخاب کردی یام امشب حلش کن ک اس داد ب دوستش دیگه نیا اونجا خانومم ناراحت میشه شما جای من بودین میزاشتسن با همچین اپمی رفت امد کنه

تا اینکه امشب خونه ما بود دیدم گوشیش زنگ میخوره اسم اونه گفتم بر دار ببین چی میگه گفت ن منم گیر دادم ...

هیچ وقت مشکلو با خانواده برطرف نکن باباااا

منم عقدم امشب همین اشتباهو کردم :(

من رو دروغ خیلی حساسم دیگه نمیتونم بهش اعتماد کنم بیشتر ناراحتم از این ک بهم دروغ گفته دیگه نمیتونم بهش اعتماد کنم

منم گفتم برو حالا ک اونو انتخاب کردی یام امشب حلش کن ک اس داد ب دوستش دیگه نیا اونجا خانومم ناراحت م ...

اصلاوابدا خوب کاری کردی عزیزم 

باردارم،برا علی دُردونه ی مامانی صلوات میفرستید؟❤🙏اللهم صل علی محمدوآل محمدوعجل فرجهم.

من تو رفت و آمدهای شوهرم دخالتی ندارم با ادمهای بد رفت و آمد کنه خودش نتیجه اش رو میبینه اصولا رفتار هیچکسی برای من مهم نیست منجی عالم بشریت که نیستم

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2706