2737
2739
عنوان

به نظرتون اخرش چی میشه؟

215 بازدید | 13 پست

این کرونای لعنتیو میگم..

شیوعش بیشتر میشه ولی کمتر نمیشه

داروشو هم که نتونستن بسازن

به نظرتون اخرش چی میشه به کجا میرسیم یعنی همه میمیریم؟

تازه اوج بیماری این هفتس

کاربر۹۶،لطفا واسه حاجتم یه صلوات بفرست💋،،.من یه شیرازیم و بهش افتخار میکنم، اگه مخالف نظرمی ریپلای نکن،اینجا تبادل نظره نظرها متفاوت. وقتی از تاپیک عکس رفتم و شما لایکم میکنید دلم میخواد بغلتون کنم، من یک فمنیسم هستم و مخالف سر سخت زن ستیزها. 

بشینیم تو خونه زنده میمونیم بریم بیرون سَقَد میشیم

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

منم همش همین فکر رو میکنم والا چین با اون همه امکانات نتونسته جلوشو بگیره ایرانو نمیدونم

با افتخار یه دختر دهه شصتی ام...من از تبار دخترهای تکراری نیستم من از نسل همان تافته های جدا بافته ام...              
بشینیم تو خونه زنده میمونیم بریم بیرون سَقَد میشیم

ما بشینیم تو خونه اونایی که بیرون سرکار میرن چی مردا که سرکارن 

اونا هم رعایت کنن اگه اطرافشون کسی خدای نکرده مریض باشه چی

😢

خدایا شکرت 
2738

نمیدونم والااا یه جا خوندم این هفته اوج بیماریست متاسفانه شاید تا‌بعد از عید هم باشه شایدم‌نه اما هنوز‌داره قربانی میگیره ...........

چه شود قافله غم رودو از بهشتم جهنم رودو!لحظه های پوچ بی هم رودو از تو خالی نشود زندگیم…

ما در منزل می مانیم😌سفر و مهمانی تعطیل،ان شالله بیماری کنترل بشه و تموم بشه میریم دید و بازديد

همیشه دنبال یه عشق واقعی بودم یکی که رفیق باشه، یکی که برای درد دل کردن باهاش چرتکه نندازم ک نکنه بعدا تو سرم بزنه،یکی که خیاااالم راحت باشه زیباترین و بهترین دختر شهرم براش،یکی که تکیه گاه تنهایی ها و غصه هامه یکی که پایه خل بازی هامه ولی خب همیشه که آدم به خواسته هاش نمیرسه😊اصولا من به هیچ خواسته ای نمیرسم مگر خلافش ثابت بشه، دنیا یه عشق به من بدهکاره...
وای نوشابا تو استراحت نداری دختر😫همه تاپیکا هستی لعنتی😂

چرا چند دقیقه پیش رفدم دشوری 

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 

ياد اين افتادم كه قبل راهپيمايي قبل انتخابات چقدر مى گفتيم خطرناكه پانشيد بريد شيوع اين بيمارى بيشتر ميشه يه عده مغز فندقى مى گفتن امريكا همينو مى خواد ما بخاطر اسلام ميريم واقعا افسوس كرونا واقعى همين كله پوكان