2737
2734

فک نکنم ربطی داشته باشه

ولی من یه ماه گرفتگی رو شکمم دارم

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
وای اه نگران شدم خدا کنه چیزی نش

هیچ ربطی نداره

من همینجوری گفتم

ترس کجا پوست کجا

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...

من‌ دخترمو تازه باردار بودم شاید دوهفته ولی خودم نمیدوستم آل دیدم،یعنی نصفه شب چشامو بازکردم دیدم یه موجود خیلی وحشتناک بالاسرمه جیغ کشیدم وفرارکردم اصلا تو حال خودم نبودم یهو دیدم‌ بابام بغلم کرده و همه جا روشنه مامانم تو صورتم آب پاشید و از هوش رفتم بعدکه به هوش اومدم تا ساعت ها بدنم می لرزید و نقسم می رفت روی رون پام‌یه کبودی بزرگ بود مامانم گفت نصفه شب که جیغ کشیدی وفرارکردی خودتو کوبیدی به در اتاق،وقتی دخترم دنیا اومد چهل روز اول یه لکه ی قهوه ای بزرگ روی پیشونیش بودمن خیلی غصه خوردم ولی کم کم ازبین رفت وهیچ اثری ازش نموند

......
2738

چه ربطی داشت

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 

ترس چه ربطی به لک داره؟😐😐😐

تنها زمانى “صبور”خواهى شد،که “صبر”را یک”قدرت”بدانی نه یک “ضعف”…آنچه “ویران مان” مى کند“روزگار” نیست !حوصله ی “کوچک”براى “آرزوهاى بزرگ” ماست …........................................................................دو چیز شخصیت ات را تعین می کند :صبر وقتی چیزی نداری رفتارت وقتی همه چیز داری !
2706