2737
2734

شما همون خانم شاعر نیستی ؟خیلی واسم اشنایی .ک دو تا لیسانس داشتین .

اقایون لطف کنید منو به هیییییییییییچ وجه ریپلای نکنین .اصلا از وارد کل کل شدن با اقایون خوشم نمیاد .این به این معنا نیست که با حضور کاربرای مرد مشکل دارم بلکه به این معناست دلم نمیخواد با بیشعوراشون دهن ب دهن بذارم .من خودم کاربرای مرد  مودب رو ریپلای میکنم و تو تاپیکاشون هم شرکت میکنم  توضیح دادم که دیگه کسی سوال نکنه ممنون  ❤.خانما اگه یه پسر چشم ابی قد بلند خوشگل دیدین اون شوور منه گم شده بدینش بهم 😎😎😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۱۹۰ براچی مگه ۱۹۰ اطلاعات مربوط به کرونارونمیگه

😹🤦‍♀️ خاسم جو عوض شه 😤😤😤😒😹

دوستان میشه واسم اینکه مشکلم حل بشه دعا کنید ی صلواتم بفرسید ممنون میشم🧡💚❤🥺                                                                                                                                                                         🙏   ♡♡♡ 🙏
2731
زنگ بزن 190 بیان ببرنش ‌توام با خیال راحت زندگیتو کن😹🤦‍♀️

کجا

چی هس

کیو ببرن؟؟

دیشب این یارو کلی منو زد و تهدید ب کشتن کرد، بعد چون میدونس بابام عین همیشه میاد حقو ب اون میده، زنگید بابام اومد

بعدمن زنگیدم پلیس بیاد

بابام میگفت چرا زنگیدی! پاشو کنسل کن! واس اعتبار ما بد میشه!!! 

بعد گفت اقافلانی شام بیابریم خونمون!! اقا شب بخیر و اینا!!

کجا پناه ببرم ازین بابای  بیغیرت و بی عاطفه

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
مطمعنی واقعا باباته؟😬

کاش واقعا سررراهی بودم اما اینجور نمیکرد بامن

کاش همه رو خوبیام قسم نمیخوردن، بعد این انقد فحش و تهمت بهم بزنه و خرابم کنه .... هووووفففففف

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

ولی یه چیز برام جای سواله شوهرتون شما رو بزنه نمی تونید تو جواب چند تا لگد حواله اون کنید؟ لااقل کم نیارید کلی نقطه ضعف دارند یه لگد بکوب لای پاهاش موهای تنش رو بکش این دو تا کار رو بکنی دیگه جرات نمی کنه بیاد سمتت درسته که قویترند ولی لااقل توام بزن نسوزی

2738
کجا چی هس کیو ببرن؟؟ دیشب این یارو کلی منو زد و تهدید ب کشتن کرد، بعد چون میدونس بابام عین همی ...

بابات چرا طرف شوهرتو میگیره؟؟؟؟؟؟

خانوادها همین کارارو میکنن شووهرااا وحشی و پرو میشن🤦‍♀️😤😤😤فک میکنن دخترشون طلاق بگیره دیگ دنیا ب اخر میرسه😒😒

اگ ضرب وشت زیاد بوده و جاش هنو هس برو شکایت کن 

دوستان میشه واسم اینکه مشکلم حل بشه دعا کنید ی صلواتم بفرسید ممنون میشم🧡💚❤🥺                                                                                                                                                                         🙏   ♡♡♡ 🙏

در حدی بابامو خر خودش کرده که موقع رفتن داش ب بابای الدنگ من سفارش میکزد ک اره  حاجی فلانطور کن که تو اداره برا من بدنشه و ال و بل !!!!!!!!

بابات چرا طرف شوهرتو میگیره؟؟؟؟؟؟ خانوادها همین کارارو میکنن شووهرااا وحشی و پرو میشن🤦‍♀️😤😤😤فک ...

دیشب پلیس گفتم اومد

گفت میتونه گزارش بنویسه، اما بازم نگفتم بنویسه .....

تازه شوهرم نشسته بود جلو پدر مادرم بلدبلند ور ور میکرد و اون شده بود محق و چندتا ایراد مسخره هم ازمن گرف!!

مامانم گف اره مشکل شما اینه ک بچه ندارید! بچه دارمیشدید دیگه این مشکلات نبود !!!!!!

بعد شوهرمم ب مامانم گف اخه حاج خانم بچه دار شیم دخترتون اله و بله، یه غذا برا بچه درست نمیکنه، من ازین میترسم ، بخاطر این بچه نداریم !!!!!

پدر مادرمم لال

بابات چرا طرف شوهرتو میگیره؟؟؟؟؟؟ خانوادها همین کارارو میکنن شووهرااا وحشی و پرو میشن🤦‍♀️😤😤😤فک ...

بابای منم دقیقا اینجوریه.من بعد 3سال زندگی پناه بردم بهش منو جلو شوهرم.کتک زد که پاشو برو اینجا نمون.متنفرم ازش😑

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
ولی یه چیز برام جای سواله شوهرتون شما رو بزنه نمی تونید تو جواب چند تا لگد حواله اون کنید؟ لااقل کم ...

صورتش جای چنگامه و منم کم و بیش زدم

اما اون  شروع کننده بود و عین وحشیا میخاس خفم کنه و اصلا سر دست شستن و این چیزای یاوه زد منو

دیشب پلیس گفتم اومد گفت میتونه گزارش بنویسه، اما بازم نگفتم بنویسه ..... تازه شوهرم نشسته بود ج ...

خودت باید یه حرکتی کنی پدرتم بزار کنارر کلا که کمتر اذیت شی.چون بابای منم اینجوریه قشنگ درکت میکنم.من قطع رابطه کردم باهاش

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
2706