2733
2734
بفرما

عزیزم یکی از صمیمی ترین دوستام الان بهم گفت قراره حقوقشون زیاد کنن. حکمشون رو بکنن 7 میلیونو 100 

یعنی حداقل حقوق بشه 7تومن. میخواستم بدونم این حرفشون صحت داره یا خیر 

کارمند رسمی اموزش پرورش هست 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
50درصدی یعنی اینکه مثلا اگر سه تومن میگرفتن الان میشه 4 و نیم درسته؟ 

نه عزیزم چون قبلش رتبه بندی زدن با اون حساب میکنن .اونایی که سابقه بالا بودن هم کمتر شده .۵۰ درصد دریافتی نیست.۵۰ درصد بعضی از بندهای حکمه.مثلا شوهر من رتبه یکی بود ۳۰۰ هزار اضافه شد .و این افزایش ۵۰ درصدی که زدن هم ۸۴۰ هزار اضافه کردن .

عزیزم یکی از صمیمی ترین دوستام الان بهم گفت قراره حقوقشون زیاد کنن. حکمشون رو بکنن 7 میلیونو 100&nbs ...

نه عزیزم، چه خبره، اصلا تو آموزش و.پرورش اونم برا معلما نداریم همچین حکمی، پنجاه درصد هم آموزش و.پرورش برخلاف اداره های دیگه اومده با رتبه بندی قبلی جمع زده، مثلا برا من با 12 سال سابقه و رتبه  خبره با مدرک ارشد تمام خدمتم تو.مناطق محروم درجه یک،243 تومن اضافه شده، حکمم تازه شده 4700 که 700 تومن بدون داشتن قسط ازم کم میشه دریافتیم میشه 4 تومن

به آرزوهایم قول رسیدن دادم
50درصدی یعنی اینکه مثلا اگر سه تومن میگرفتن الان میشه 4 و نیم درسته؟ 

نه عزیزم.پنجاه درصد آموزش و.پرورش با اداره های دیگه فرق داره، کلاهی بود که سر معلما گذاشت

به آرزوهایم قول رسیدن دادم
2706