2737
2734
عنوان

مدرک تحصیلیتون چیه

816 بازدید | 70 پست

خودم سال 94 پیامنور فیزیک هسته‌ای قبول شدم و دو ترم خوندم ولی اصلا جذبش نشدم خیلی هم سخت بود منم پایم متاسفانه ضعیف بود این بود که مجدد کنکور ریاضی دادم و نشستم بهتر خوندم دفعه بعد دانشگاه دولتی رشته آمار قبول شدم 3 ترم خوندم و با اینکه خیلی توش موفق بودم خوشم نیومد اصلا و این شد که از طریق کارنامه سبزم تو همون دانشگاه تغییر رشته دادم به رشته کتابداری و ۳  ترم خوندم و باز خوشم نیومد و دفعه آخری دیگه انصراف دادم و الان دارم خودمو واسه کنوور1400 تجربی آماده میکنم😁 مدرک شما چیه و تو چه مقطعی هستید؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

فوق لیسانس آمار 

فقط داریم حرف میزنیم. اونی که میخواد بگه "به من چه "باهاش موافقم .لطفا نظر نزاره. واقعا به تو چه .وقتت رو نلف من نکن.برو یه تاپیک دیگه که بهت مربوط باشه والله
2738
ارشد فقه و حقوق

عزیز جان حقوق با چه رتبه ای میسه قبول شد؟اطلاع دارید؟؟

مــا گُــم شدگــانـیـم ڪـہ اندر خـمِ دنـیـا،،، تنهــا هنــــــر ماست ڪہ مجـنـوݧ حـــســــــینیم

درحال گرفتن کارشناسی مهندسی معماری 

انشالله تموم شه دیگ ادامه نمیدم 

میشه ازتون خواهش کنم برا اینکه بابام راضی ب ی کاری بشه برام صلوات بفرستید خیلییی محتاجم ممنونم 😍😘😗😔(سوالات در مورد حیوانات پاسخگوهستم)

کارشناسی حقوق....

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   
2706