2726
عنوان

فردا میخوام برم دندونپزشکی واسه پسرم ولی از کرونا میترسم چیکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 959 بازدید | 80 پست
دو سال و نیمشه همش  مگه بچه دو سال و نیمه چقد تحمل داره😢 البته ته چیزی بهش برخورد نکنه دردش ...

ببر دندانپزشکی خصوصی عمومی نبر 

هیچ تعهدی نمیتونه آدمها رو کنار هم نگهداره مگر این که دلشون به بودن باشه 
دو سال و نیمشه همش  مگه بچه دو سال و نیمه چقد تحمل داره😢 البته ته چیزی بهش برخورد نکنه دردش ...

اگرم میری این بهداشت و این جور جاها نبر ببر متخصص و حواست خیلی جمع باشه ضدعفونی کننده همراه خودت ببر. و نذار جایی بشینه یا دست بزنه

اگه اذیت نمیشی برام یه صلوات بفرست❤

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
پسرمن دوتادندون آسیابش داغون شدن ‌ولی دردشوآروم میکنم تابعدعید ببرمش دندونپزشک کودکان واطفال.

این فرق داره مثل یه گوشت آویزون از دندونش بیرون اومده هر روزم داره بزرگ تر میشه 

خدایا شکرت

گلم منم فقط یشکنبه پسرم را باید میبردم دندانپزشکی بردم کلی مایع و زل زد دکتر اول به دستش و دست من و پسرم کارش انجام داد بعد هم زودی برگشتم و لباس هامون انداختیم لباسشویی و خودمون هم رفتیم حمام و دیگه از اون روز تو خونه هستیم دکتر پسر من خصوصیه البته مطبش

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
عزیزم مگه بازن؟تو استان ما اصلا هیچ کلینیکی کار نمیکنن فعلا.

وای خدا اگه باز نباشه من چیکار باید بکنم ای خدا 

تا موقعی که باز کنن اگه مشکلی براش پیش بیاد چی 

وای وای 😭😭😭😢😢😢😢😢

خدایا شکرت
عزیزم من شوهرم رفت نمیدونم فکر کنم بهداشتی نبوده وسایلش الان هم عفونت شدید دهان گرفته

تجربی یامتخصص.؟حواست باشه آبسه خطرناکه.دورازجونش ایدز وهپاتیت نگیره.درضمن هیچوقت دندونپزشک بهداشت نمیبرمش.مگه یادتون رفته بهداشت لردگان نمیدونم‌کدوم روستا بودباسرنگ آلوده تمام روستا ایدز گرفتن.

.
دندون پزشکی اصلا نباید رفت  بزار تا بعد عید ایشالا یه واکسنی چیزی میدن  خدایا هلپ 😢

وای به خدا روز به روز این گوشته داره دراز تر میشه 

تا بعد عید میدونی چی میشه؟ 😭😢😢😢

خدایا شکرت
2706