2737
2739
عنوان

ی سوال

192 بازدید | 19 پست

کیو بخاطر چی تو زندگیتون نمیبخشین یعنی چه حرف یا کاری باعث شده ک حتی ی لحظه از ذهنتون فراموش نشه اون شخص

❤تویی ک داری امضامو میخونی برا عاقبت بخیری من دعا کن عزیزم ❤

همه رو بخشیدم

ولی از خیلیا ناراحتم هنوز

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یه عده نی نی سایتی بهم تهمت زدن و حتی برام تاپیک زدن 

منم به خدا نامه نوشتم تا سه روز بهت وقت میدم بهشون بفهمونی اشتباه کردن 

ولی چیزی که ناراحتم کرد حرفایی بود که به دروغ بهم نسبت داده بودن 

صبا فرشته سارا نرگس فائزه 

هیچوقت نمیبخشمتون

عمه ام چون اومد توی خونمون و بهم گفت بیا بریم بیرون من رفتم حاضر بشم باهاش برم نیم ساعت طول کشید گفت نمیرم منصرف شدم منم ناراحت شدم اما چیزی نگفتم بعد اون که دید ناراحت شدم گفت میرم خونه شوهرم شوهر دارم یتیم هم نیستم منم چون پدرم رو از دست دادم اون روز خیلی ناراحت شدم و هیچ وقت هم نمی بخشمش چون دلمو شکست 😔

دختری که بابا نداره مشکلاتشو به کی بگه 😔 اگه یکی مزاحمش شد به کی بگه 😔 اگه دلش گرفت با کی درد و دل کنه 😭 کاش من جای تو میرفتم بابایی 
یه عده نی نی سایتی بهم تهمت زدن و حتی برام تاپیک زدن  منم به خدا نامه نوشتم تا سه روز بهت وقت ...

خدایی من به خدا میگم تو رو خدا التماست میکنم مزدشون رو بده یهو یه دست از اسمون میاد میکوبه تو دهنم اونوقت شما به خدا گفتی سه روز بهت فرصت میدم چیزیت نشد سالمی😮😯

خدایا مصبتو شکر😶

با دیدن برنامه های صدا و سیما فهمیدم کرونا یکی از ویتامین های لازم بدن  
2738
خدایی من به خدا میگم تو رو خدا التماست میکنم مزدشون رو بده یهو یه دست از اسمون میاد میکوبه تو دهنم ا ...

اره من با نامه هر چی بخوام به دست میارم 

تازه ۳۰ ساعت نشده بود همشون فهمیدن اشتباه کردن ولی خب دل شکست دیگه

چجوری میتونی ببخشی 

یه آرزویی داشتم .....

گفتم خدایا همه رو میبخشم...میخام قلبم پاک بشه و بخشیدم

ولی به آرزوم نرسیدم😔

خدایا به اندازه ی مهربونی و بزرگیت شکررررررت که معجزه قشنگی که منتظرش بودیم رو بهمون دادی💜   💜یاجوادالائمه💜یافاطمه معصومه💜یاضامن آهو💜مرررررررسی واسه خواب قشنگ و ضمانت نامه و اشک شوق و ذوق از ته دلی که بهمون هدیه کردین   

عامل اصلیه این ویروس کوفتیو همه چیمو دم عیدی بهم زده خدا از باعث و بانیش نگذره

فرزندم،از ملالتهای این روزهای مادری ام برایت میگویم... از این روزها که از صبح باید به دنبال پاهای کوچک و لرزان تو بدوم و دستت را بگیرم تا زمین نخوری. به کارهای روی زمین مانده ام نمیرسم این روزها که  اتاقها را یکی یکی دنبال من می آیی، به پاهایم آویزان میشوی و آن قدر نق میزنی تا بغلت کنم، تا آرام شوی. این روزها  فنجان چایم را که دیگر یخ کرده، از دسترست دور میکنم تا مبادا دستهای کنجکاوت آن را بشکند. با ناراحتی و ناامیدی سر برگرداندنت را میبینم که سوپت را نمیخوری و کلافه میشوم از اینکه غذایت را بیرون میریزی. هرروز صبح جارو میکشم، گردگیری میکنم، خانه را تمیز میکنم و شب با خانه ای منفجر شده و اعصابی خراب به خواب میروم. روزها میگذرد که یک فرصت برای خلوت و استراحت  پیدا نمیکنم و باز هم به کارهای مانده ام نمیرسم...امشب یک دل سیر گریه کردم. امشب با همین فکر ها تو را در آعوش کشیدم و خدا را شکرکردم و به روزها وسالهای پیش رو فکر کردم و غصه مبهمی قلبم را فشرد...تو روزی آنقدر بزرگ خواهی شد که دیگر در آغوش من جا نمیشوی و آنقدر پاهایت قوت خواهد گرفت که قدم قدم از من دور میشوی و من مینشینم و نگاه میکنم و آه... روزگاری باید با خودم خلوت کنم و ساعتها را بشمارم تا  تو از راه بیایی و من یک فنجان چای تازه دم برایت بیاورم و به حرفهایت با جان دل گوش بسپرم تا چای از دهن بیفتد.... روزی میرسد که از این اتاق به آن اتاق بروم و خانه ای را که تو در آن نیستی تمیز کنم. و خانه ای که برق میزند و روزها تمیز میماند، بزرگ شدن تو را بیرحمانه به چشمم بیآورد. روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی، شاید آن روز دیگر جیغ نزنی، بلند نخندی، همه چیز را به هم نریزی... شاید آن روز من دلم لک بزند برای امروز... روزی خواهد رسید که من حسرت امشبهایی را بخورم که چای نخورده و با سردرد و گردن درد و با فکر خانه به هم ریخته و سوپ و بازی و... به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد...!❤️❤️
من نرسم ميگم نبخشيدم چون براورده نشده

دیگه بخشیدمشون....ولی ناراحتم از بعضیاشون

😢😢😢

2706