2733
2734
عنوان

جوکها و طنزهای کروناییییی!!

| مشاهده متن کامل بحث + 1592 بازدید | 98 پست

به نظر میرسه دو نوع کرونا به ایران اومده

نوع اول: فقط مخصوص‌ مسئولینه، سریع تشخیص داده میشه، باعث شادابی و سرحالی میشه و با یکی دو‌ روز خونه موندن هم خوب میشه.

نوع دوم: مخصوص مردم عادیه، همراه با تنگی نفس، قرنطینه و زجرکش شدن هستش و تا لحظه مردن هم تشخیص داده نمیشه!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اینایی که تو خیابون ماسک زدن یجوووری آدمو نگاه میکنن انگار تو همونی هستی که قراره ازش کرونا بگیرن😂😐

تو مرا جان و جهانی❤💍❤M     من همینم که میبینی...مغازه نیستم که به سلیقت دکور بزنم.     به من نگین التماس دعا..تو بارگاه الهی بفهمن با من در ارتباطین براتون گرون تموم میشه😂😓.      فضای مجازی تا جایی خوبه که پای فامیلا توش باز نشه..که اگه باز بشه میشه فضای جاسوسی😐       ساعت۳صبح از پارتی بر میگردین خانوادتون چیزی بهتون نمیگن؟من۱۲به بعد نمیرم دسشویی که نفهمن بیدارم😕
2738

تمام امیدم اینه چهار تا کشور درست درمون اروپایی کرونا بگیرن ،حداقل واسه جون خودشونم شده بگردن دارو شو پیدا کنن

وگرنه از ما جز دود کردن عنبر نسا و شیاف پنبه و روغن بنفشه کار دیگه ای برنمیاد

چینی‌ها خبر دادن که یک مسافر از ایران، کرونا رو با خودش به منطقه "نینگ شیا" در شمال غربی چین برده و حالا اون منطقه که پاک بوده هم آلوده شده. اینا هنوز ما ایرانی‌ها رو نشناختن. ما تا یک

میلیارد و چهارصد میلیون چینی رو مبتلا نکنیم و انتقام نگیریم که ول‌کن نیستیم که...

دوستان گرامی

توجه ⛔️⛔️

وقتی دستاتون رو

۲۰ثانیه با آب و صابون میشورید

که ویروس کرونا  از بین بره .

خواهشاً با پشت شلوار و لباست خشک نکن...

😂😂😂😂

این مطلب را وزارت بهداشت یادش رفته به ایرانی ها بگه😉

2706