2726
عنوان

تا حالا شنیدین با تکنیکی میشه ارتعاش رو اندازه گرفت؟(قانون جذبیا)

| مشاهده متن کامل بحث + 252 بازدید | 32 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

باشه تعداد صفحات بالاست تو 10 صفحه همه مباحث توضیح داده شده بقیش سوالات و تجربیات دوستان هست با دقت ...

مرسی 

کی دوست داره مکالمه و اسپیکینگ یاد بگیره هزینشم بعداز رضایت.........پایان هر ۵ جلسه یا ۱۰ جلسه پرداخت کنه؟؟؟💃💃💃💃         سلام دوستان  من معلم زبانم 10 ساله    یک کتاب اموزش مکالمه نوشتم    که میشه تو سی جلسه مکالمه و گرامرو یاد گرفت.   چیزی که تو کتابم آموزش دادم گرامر صفر تاصد به صورت کاربردی همراه با آموزش اسپیکینگ هست    .به صورت مجازی هست  آموزش "گرامر و اسپیکینگ "هست.       همینجا تو نی نی سایت هم میتونیم کلاس رو برگزار کنیم         .آموزش شامل      گرامر صفر تاصد      ۲۰۰۰ لغت کاربردی      تمرینات جمله سازی و اسپیکینگ         200 درصدتضمینی ک میتونی پایان سی جلسه کامل انگلیسی ح رف بزنی          تضمینمم اینه که او لش هزینه ای نمی گیرم       می تونید روش تدریسم و ببینید و تصمیم بگیرید.       هزینشم میتونیدپایان هر  5  جلسه  پرداخت کنید ک کاملا مطمین و با خیال راحت اعتماد کنید           .مناسب کسانیکه که پایشون ضعیفه یا مکالمه میخوان یاد بگیرن       بااموزش مدرسه و دانشگاه کلا فرق داره        دوست داشتید شمارمو میدم خدمتتون جهت هماهنگی بیشتر               هزینشم ناقابله کلا 300 تومن    که بصورت اقساطه ۳ یا ۶ قسط       اگر مایل بودین درخواست بدین درخدمتتونم.
2728
چطور عزیزم؟

خب ببین درصد ارتعاش مثل ضربان قلب نیس که کسی دیگه بسنجه و عدد بگه

تو خودت تنها کسی هستی که متوجه میشی

تشخیص میزان شدید و یا ضعیف شدن آهنگ ارتعاش فرستادن در جهت امر مثبت یا منفی فقط کار خودته

آخه سطح ارتعاشمونو خودمون فقط میفهمیم تازه اونم نه با عدد.چند میگیره؟

یه گروه توی تل دارن بعد واسه اعضای اونجا که حدود ۸۰ نفرن به ترتیب واسه هدیه انجام دادن.مثلا میگن ارتعاشت فلان درصدِ و مثلا ۵ تا احساس بعد داری توی سال مثلا ۸۵ و ۹۸ و ۹۲ و یه چیز حدودی هم که اون احساس چیه رو هم میگه و میگه رفعش میکنم براتون.بعد میگه اگه بازم میخواین دیگه هزینه باید داد و هزینه حذف هر احساس بد ۳ تومن فکر کنم و هر ارتعاش ۹ تومن.یه همچین قیمتایی.دقیق یادم نیست.میگن اسمش بادی کد و توی گوگل هم هست

من عاشق خدام😍و خدا عاشق من❤
خب ببین درصد ارتعاش مثل ضربان قلب نیس که کسی دیگه بسنجه و عدد بگه تو خودت تنها کسی هستی که متوجه می ...

منم به همین خاطر اومدم پرسیدم

من عاشق خدام😍و خدا عاشق من❤
یه گروه توی تل دارن بعد واسه اعضای اونجا که حدود ۸۰ نفرن به ترتیب واسه هدیه انجام دادن.مثلا میگن ارت ...

پس میرم سرچ کنم ببینم چیه

🌺روانشناس هستم🌺کمک خواستی پیام بده این آیدی ایتام zohre_sh_20@  اینم آیدی تلگرامم zsh9999@
عزیزم میشه بیای بهم بگی بعد؟خودم سرچ کردم چیزی از ارتعاش ندیدم

مثل اینکه یک شیوه روانشناسیه بزارین از مشاورم بپرسم چند روز دیگه میگم اگر مطلع بود

🌺روانشناس هستم🌺کمک خواستی پیام بده این آیدی ایتام zohre_sh_20@  اینم آیدی تلگرامم zsh9999@
2706