2726

از در میرم تو خونشون با اخم هست میریم بیرون گردش و تفریح یوسره اخماش تو همه باهاش شوخی میکنم میگه مسخره میکنی امروز اومده بود سالنم داشت یه چیزی رو جابجا میکرد تو سرشور با تعجب گفتم عهههه این اینجا بود؟ دوستم که صاحبه اینه دیروز اصن نیومده چجوری این اینجا بود ؟ بعد یهو با دعوا و اخم جوابمو میده میگه یعنی من گذاشتمش؟ یهو طاقت نیاوردم با دعوا گفتم مامان من تعجب کردم فقط نمیگم تو گذاشتی بس کن اون از ظهر که مث شمر با اخم میای دم در اینم الان‌دعوا داری یهو کیفشو ور داشت بدون حرف رفت بدتر ... تو اعصابم

کاهش وزن من ۹۰🔓   ۸۵🔓   ۸۰🔓   ۷۵🔐   ۷۰🔐   ۶۵🔐   ۶۰🔐

نگید مامانته و فلان خودم میدونم همیشه باهم میریم گردش و سفره خونه و اینور اونور ولی واقعا جواب همه‌چیو با اخم و دعوا میده منو تو دوره نوجونی با این کاراش کرده بود قرصی استرسی زیر نظر روانپزشک بودم اصن نگاش میکنم غم عالم میاد تو. دلم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
شاید از جایی دلش گرفته

از هر جا هم دلش گرفته باشه منو استرسی کرده بخدا الان دوس دارم گریه کنم دقیقا قیافش ترسناک میشه اونجور وقتا

نگید مامانته و فلان خودم میدونم همیشه باهم میریم گردش و سفره خونه و اینور اونور ولی واقعا جواب همه‌چ ...

الان میان میگن:وااااا...مادرته!!! 😁

انگار ما فکر میکنیم عمومونه 😂

دوست عزیز از مادرت فاصله بگیر و رفت  و آمدتو کم بکن

از جملات قصار :"هر جا که روی آسمان همین رنگ است" !!                   من به آسمونش کاری ندارم ، به زمینش کار دارم 😳
نگید مامانته و فلان خودم میدونم همیشه باهم میریم گردش و سفره خونه و اینور اونور ولی واقعا جواب همه‌چ ...

اخی عزیزم تو فکرش نرو،مامان منم همینه همش غر میزنم بهم سرهرچی ک فک کنی😶24سالمه و نصف بیشتر موهام سفیده از استرس و فکر😶

یک دختر عاقل می بوسد اما عاشق نمیشود،گوش می کند اما باور نمیکند،و قبل از این که ترک شود ترک میکند.مرلین مونرو