2410
2553
عنوان

مامان ی شما هم اینجوری عن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 859 بازدید | 56 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من دخترم همیشه بهم میگه زیاد نخاب سر ساعت ۸ بیدار شو  تو خونه پدرمم راحت نباید باشم به همه چیزم گیر میده اخه تو این زندگی کوفتی من نباید لذت ببرم ..فردا روز ک متاهل شدم شوهر خرم بهم همش گیر خواهد داد😡😭

عاشِخِ لباشک🤪😼😋
2456

ن اصلا اینطور نیست عن +نیستن 😂😂😂😂😂

سوگند۲۲😐تا دیروز ده مین یبار میومدم اعلاناتمو چک میکردم الان هرپنج مین یبار میام کاربریمو چک میکنم ببینم ترکیده یا هنوز هست😐با بیست و چهارمین کاربری در خدمتتونم پس ب خودتون زحمت ندید بترکونید چون بازم میام 😌
2714
با اجازه مدیر یه سوال  کسی میتونه یه فیلم سینمایی طنز معرفی کنه از خونه نشینی خسته شدم کمک کنی ...

اجازه نیست

📢📢آقا هستم،کاربرآقاست.آقاهستم.کاربر آقاست پس لطفا در ریپلای کردن دقت کنید, تو به من احترام میگذاری و منم به شما احترام میگذارم،چون میخام یکی مثل تو باشم  تو به من توهین میکنی اما من به شما توهین نمیکنم چون نمیخام یکی مثل تو باشم  اینجا عضو شدیم برای استفاده از تجربه و تفاهم همدیگه, باهم دشمنی که نداریم و به خاطر تو خودمم رو زیر سوال ن خواهم برد. میدونم شاید تند رفتم؛ ولی سرعتم غیرمجاز نبود , هرگز ازت سبقت نگرفتم. اما تو............ اما تو؛  اماتو آنقدر با گذشت بودی که از من هم گذشتی.........

بچگانه رفتار میکنی لابد

اون که با خودخواهیاش این عشقو باطل کرد بهم بگو تو بودی یا من... اون که پامونو رفیق موج و ساحل کرد خودت بگو تو بودی یا من... تو کجایی که الان دریا دلش تنگه ببینه ما دوتا رو با هم...

پاستاریونی 

4 انگشت 

پارادایس

خاله قورباغه در به درها عروسکی و موزیکالن

پیشونی سفید 3هم عالیه

حرف و سخن نشخوار آدمیزاده دهن آدم زنده به علامت حیات دائم باید بجنبه یا با خوردن یا با حرف مفت👍👍👍👍👍
2706