2737
2734

هي زنگ ميزنه كي مياي كي مياي

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما شبا بچمون نمیزاره بخوابیم گاهی ک میرم خونه مامانم میمونم میگیره تخت میخابه اینقدر ذوق میکنه بنده خدا 😂😂😂😂

حساب مال 2 نفره✍️✍️گر نگهدار من آنست که من میدانم،شیشه را در بغل سنگ نگه می‌دارد 
2731

الان که سه روزه نبود فقط اوقات بیکاری زنگ‌ میزد چک میکرد چیزی لازم نداشته باشم حالم خوب باشه ازش ناراحت نباشم بدونم که مهمم😁منم از غذاشو داروشو اینا میپرسیدم این روزا تحت فشاره خیلییی اون حرف میزنه من فقط گوش میدم اروم شه

2738

شوهر من یادش میره زنگ بزنه یا احوالم بپرسه 

هروقتم بهش میگم میگه یادم رفت ولی همش تو فکرتم 

یا وقتی هم که بعضی وقتا یادشه ک باید زنگ بزنه هی زنگ رو زنگ ک کی میای چرای نمیای پس کی میای و....

چ میشه کرد 

مردا همینن

...

جلوی شیشه قطار وایمیسته بغض میکنه دستشو تکون میده بعد ک قطار حرکت میکنه چهرش ناراحت میشه زنگ میزنه میگه کی برمیگردی ...بعدش میره سرکار دیگه یادش میره باز میاد خونه میبینه تنهاست هی میگه غذا اشتها ندارم تنهام خودشو لوس میکنه..روزای اخرم همش دعوا و قهر میکنه و این طوری اعصاب منم خرد میکنه و برمیگردم دوباره ذوق میکنه قدر میدونه

وقتی پیش همیم نمی ذاره تکون بخورم تا آشپزخونه میرم کلی صدام میکنه هی میگه بیا

ولی پیش هم نباشیم اس میدیم و زنگ

دعا کنین سلامت باشیم از شر این ویروس خیلی دوسش دارم تابستون عروسیمونه نگرانم

یک صلوات برای سلامتیمون میفرستی؟😔❤ الهم صل علی محمد و اله محمد ❤   تیکر عروسیمه ان شالله..