2726
عنوان

خواهردوستم عااشق احسان علیخانیه🤔

1257 بازدید | 75 پست

سلاام شبتون خوش 

یه دوست دارم خواهرش ۱۶،۱۷سالشه این انقدر احسان علیخانی رودوست داره که الان ازذوق اینکه قراره برنامش پخش بشه گریه میکنه 

خدامنوببخشه ولی من حالت تهوع میگیرم وقتی رفتارش رومیبینم تازه مامانش هم میگه عزیزم گریه کن اشکال نداره😐

جلوی همه هم گریه میکنه میگه من اینودوست دارم والا من هنوزمیان اجازه خواستگاری بگیرن روم نمیشه به بابام بگم ...

حالا درسته که همه کسی رو دوره نوجوانیشون دوست داشتن یاالگوی خودشون قرارمیدادن ولی نه تااین حد من موندم چراخانوادش همراهیش میکنن بنظرم این یه بیماریه که ازاول برنامه تاآخربرنامه قربون صدقه طرف بره🤔

شماتونوجوونیتون کسی رودوست داشتین؟ اسمش روبگین

نصف ایران عاشقشن😂

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا ما 17 18 سالگی انقد عنچوچک نبودیم 

این چرا اینجوریه 😐

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2728

کدوم نوجوونیه که عاشقش نباشه؟🤔

مسافر: مادر وینستون داری؟                                        گیلانه: پسر جان تو دکه ست خودت بردار.                      مسافر: ارزون نشده؟                                                   گیلانه: چی ارزون شده جز جون آدمیزاد...

احسان علی خانی کیه؟ 🤔

🖤                                                         1398.12.10                                                             تو زندگی هر کس یکی هست که هرگز فراموش نمیشه.  هیچ چیز از هیچ کس بعید نیست.                                  من غم انگیزترین شعر جهانم........ تو نخوان.              
والا ما 17 18 سالگی انقد عنچوچک نبودیم  این چرا اینجوریه 😐

اگه بودییم بروز نمیدادیم چون اعداممون میکردن😂

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔

خدایا منم عاشق ارش برهانی و امیر غفوربودم توعالم خودم چه زنی بودم براش 😁

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
اگه بودییم بروز نمیدادیم چون اعداممون میکردن😂

اینم حرفیه 

البته اعتراف میکنم به شدت ازش خوشم میاد😂

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم   
2706