2726

نگران نباش به مرور می‌ره من بدنم اینجوری بود الان خیلی کمرنگ شده ...

آن نخل ناخلف که تبر شد ز ما نبود ///                                 ما را زمانه گر شکند ساز می شویم ///   صائب تبریزی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من همون روزش تب شدید و سردرد و بیحالی داشتم حامله هم بودم نمیدونم احساس میکنم از حال رفتم فقط یادمه ...

خدا رو شکر که خوب شدی 

من دخترم ۵ ماهش بود شیر میدادم گرفتم خیلی اذییت شدم دکتر می گفت بچه ت نمیگیره نترس اگه بگیره بهتره چون کوچیکه زودتر خوب میشه و کمتر اذییت میشه 

ولی بچه م نگرفت 

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
2728
گودی بود و رفت؟؟؟

اره گود بود خوب شد 

خداجونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها ،میشه من دیر بمیرم ؟! اخه نمی خوام بچه ام هم مثل خودم بی مادر بزرگ بشه ،تو که بی مادری نکشیدی ببینی چه دردیه 😔😔
خدا رو شکر که خوب شدی  من دخترم ۵ ماهش بود شیر میدادم گرفتم خیلی اذییت شدم دکتر می گفت بچه ت ن ...

خداروشکر ولی کاش همه تو بچگی بگیرن

همسایه مون نوه شو آورده بود میگفت تروخدا یه کاری کن اینم بگیره من تو رو میبینم میترسم😂

منم خیلی اذیت شدم مخصوصا وقتی رفتم دکتر و گفت باید سقط کنی بچت سالم نمیمونه😭

ولی خداروشکر پسرم سالم بود

من اونقدر به داشته هام فکر میکنم که وقت نمیشه به نداشته هام فکر کنم❤❤❤
تاچندوقت بعدش علایمشو داشتید؟؟؟تب و...

من شب تو خواب تب کرده بودم صبح بیدارشدم متوجه شدم تا ظهر رسوندنم دکتر داروهارو شروع کرد دیگه تب نداشتم ولی بی حالی دوسه روزی بود

من اونقدر به داشته هام فکر میکنم که وقت نمیشه به نداشته هام فکر کنم❤❤❤