2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من سه شنبه رفتم

بسلامتی عزیزم ، چقد طول میکشه ؟ تو بیمارستان رفتین یا مطب ؟ کدوم شهرین ؟ آزمایشش حتما باید تو همون روز انجام بشه ؟ 

من این سه شنبه دارم ، نگران کرونا هم هستم 

خدایا مواظب پسرم باش   
2728
بسلامتی عزیزم ، چقد طول میکشه ؟ تو بیمارستان رفتین یا مطب ؟ کدوم شهرین ؟ آزمایشش حتما باید تو همون ر ...

من دقیقا ۱۲ هفته و دو روزم بودم ...نه غربالگری خیلی مهمه رفتم مرکز تخصصی جام جم شهریار تهران.صبحونه نخورده بودم تکون نمیخورد بچه که دکتر درست موقعیتشو ببینه دوتا یه ربع طول کشید ولی بارداری اولم پنج دقیقه هم نشد...بعدش رفتم آزمایشگاه خصوصی و جواب سونو رادنشون دادم و ازمایش گرفتن...دستکش و ماسک یادتون رفته و بعدش هم اومدین حتی جواب سونو و دفترچه و ....ضدعفونی کنید و لباساتون بشورید و دوش بگیرید ..

کلمه ی خوشبحالت از نظر من پراز انرژی منفیه لطفا استفاده نکنید...
من دقیقا ۱۲ هفته و دو روزم بودم ...نه غربالگری خیلی مهمه رفتم مرکز تخصصی جام جم شهریار تهران.صبحونه ...

وای خیلی نگرانم ، استرس خود سونو کم بود این کرونا هم اضافه شده ، من سه شنبه بهم وقت داده ، اون موقع دوازده هفته و شش روز میشم ، همش میگم نکنه دیر باشه ، تازه ساعت دو بعدازظهر نوبت دارم ، نمیدونم دیگه برسم ازمایشش هم انجام بدم یا نه ، فرداش برم ازمایش اشکال داره ؟

خدایا مواظب پسرم باش   
وای خیلی نگرانم ، استرس خود سونو کم بود این کرونا هم اضافه شده ، من سه شنبه بهم وقت داده ، اون موقع ...

زودتر نمیتونی بری؟؟فقط مراکز دولتی و الکی نرو ...چون مهمه سونوش..بهداشت رعایت کن اصلا نگرانی نداره دستت به صورت و دهنت هم نخوره و کیف و محتویات هم ضدعفونی کن بعدش..ببرای من ۱۲ هفته و ۴ روز نوشته بود زودتر رفتم چون هیج بیمه ای قبول نمیکنه غربالگری برای همین تاریخ نوشته شده اهمیتی نداره

ازمایشگاهها تا عصر نمونه گیری دارن بعضیا منم ساعت ۲ بود رفتم ازمایش دادم...ولی فرداش هم بری اشکال نداره ..بهتر اینه که رفت و امد به حداقل برسه تو این شرایط و تو همون روز انجام بدی

زودتر نمیتونی بری؟؟فقط مراکز دولتی و الکی نرو ...چون مهمه سونوش..بهداشت رعایت کن اصلا نگرانی نداره د ...

نه هر کار کردم زودتر وقت نداد ، یعنی خیلی دیره ؟ 

آخه دکترش خیلی خوبه ، دکتر وفایی ، استاد پرینالوژی هس .

و تو بیمارستان خصوصی هم فقط کار میکنه مطب نداره

خدایا مواظب پسرم باش   
ازمایشگاهها تا عصر نمونه گیری دارن بعضیا منم ساعت ۲ بود رفتم ازمایش دادم...ولی فرداش هم بری اشکال ند ...

امیدوارم زود سونوم انجام بشه و به آزمایشگاه برسم 

خدایا مواظب پسرم باش   
2706