2733
2734
عنوان

چرا پولدارا ازدواج نمیکنن؟ 🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 1870 بازدید | 88 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی اگه هر کی بخاطر میل جنسی فقط ازدواج کنه سالمه🤔😑؟!! 

نه 

بعضی مردا از نظر جنسی ضعیف هستن مثل شوهر من، اما شوهر من این معرفت و نداشت که یه دختر بدبخت نکنه اما بعضی ها معرفت دارن  زن نمیگیرن 

2728

اتفاقا ازدواج میکنن 

اونا میگردن کسی رو پیدا کنن ک بخاطر خودشون دوسشون داسته باشن 

ولی در نهایت کسی رو پیدا میکنن و باهاش ازدواج میکنن ک بخاطر پول اومده سمتشون 😂😂😂😂😂

حالم اونجوریه که نامجو میگه : جهانِ مرا مِه گرفته سرتاسر ...
2738
نکنه منتظر اونی

😂😂😂😂

وزن شروع 43 وزن فعلی 52وزن هدف60 هدف دوم63   من میتونم چون انگیزم تویی دلبرجان😍😍                                                                 درخواست دوستیو قبول نمیکنم چون حس میکنم خیانته😊
زن و‌شوهر میخوان چیکار ... ببخشید میرن برده میگیرن و ولش میکنن. پول زیاد آدمو خراب میکنه...

خب همین دیگه اگه قرار باشه همه پسرا تا یه پولی بدست میارن از تشکیل خانواده فرار کنن تکلیف دخترا چی میشه

ی سوال چجوری وزنت از ۴۳ رسیده به ۵۲ ????

ورزش کردم بعد از ورزش هم پرخوری کردم

وزن شروع 43 وزن فعلی 52وزن هدف60 هدف دوم63   من میتونم چون انگیزم تویی دلبرجان😍😍                                                                 درخواست دوستیو قبول نمیکنم چون حس میکنم خیانته😊
2706