2410
2553
عنوان

فکر میکنم درباره هیچی نمیدونم

342 بازدید | 14 پست

بچه هاا درباره هیچ چیزی اطلاعات ندارم ب نظرتون میکار کنم اطلاعاتم بره بالا ،من دختری بودم ک بیشتر ت خونه بودمو گوشه گیر ،فقط کتابای درسیمو میخوندم 

ب نظرتون چیکار کنم ک درباره همه چی اطلاعات بگیرم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

رمان بخون کتاب اطلاعات عمومی بخون...منم مثه توام با این چیزا اطلاعاتم میره بالا🙃

شاخ نشو🤘گاو شاخ داره😏واست اُف داره☠                همه میگن قیدشو بزنم😟قیدش رگامه😬بزنم😵🥺
2714

چقدر خوب که این دغدغه رو داری به جای دخترایی که همش به فکر ظاهر هستن...بهت تبریک میگم... به نظر من اول از همه چند تا کتاب روانشناسی بخون چون بیشتر از همه اطلاعات به دردت می خوره...تئوری انتخاب و وضعیت آخر و بهت پیشنهاد می کنم... بعد از اون کتاب دنیای سوفی مقدمات درباره فلسفه به زبان ساده ...و بعد کتاب جنس دوم سیمون دوبوآر درباره حقوق زنان...این چارتا کتاب و که بخونی دیگه بعدش خودت خط فکری می گیری و مطالعاتت و در همون راستا دنبال می کنی   

وفا کنیم و ملامت کشیم و خوش باشیم...که در طریقت ما کافریست رنجیدن
مثلا نمیدونم سهام نایک چیه  ایی ی چیزایی ک بقیه میدوننو من نمیدونم😭

خوب بزن تو‌گوگل سهام نایک چیست؟؟؟؟خداییی اینم نمی دونی؟؟؟؟؟؟ینی استخراج اطلاعاتم بلد نیستی؟؟؟؟دیگه از ۵ سال ب این ور اطلاعات تو جیب کوچیکه ی همس ادمی ک بلد نباشه از بی عرضگی خودشه 

خوب بزن تو‌گوگل سهام نایک چیست؟؟؟؟خداییی اینم نمی دونی؟؟؟؟؟؟ینی استخراج اطلاعاتم بلد نیستی؟؟؟؟دیگه ا ...

میگم ک عزیزم من زیاد ت اجتماع نبودم فقط سرم ت درس بوده فقط کتابای درسیمو میخوندم

2706