تويك پيام همه چيزو بهم بگو اگر از گفته هات مطمعني عزيزمقاطي كردم 

میگن موقع ظهور چون حق و وعده خدا دیگه خیلی آشکار شده توبه دیگه سخت قبول میشه.مثل اینه که امتحان از اون به بعد اپن بوک باشه و مطمئنا نمره کم آوردن هم اشتباه بزرگتری به حساب میاد

میگن موقع ظهور چون حق و وعده خدا دیگه خیلی آشکار شده توبه دیگه سخت قبول میشه.مثل اینه که امتحان از ا ...

نمیدونم این که گفتی درسته یا نه اما مثالت خیلی قشنگ بود  

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اين حرفا دقيقا كجاي قرانه؟

از آياتى كه به واسطه ى آن بر حتمى بودن رجعت در آخرالزمان، استدلال شده است، چنين است: (وَيَوْمَ نَحْشُرُ مِن كُلِّ أُمَّةٍ فَوْجًا مَمَّن يُكَذِّبُ بَِآيَتِنَا فَهُمْ يُوزَعُونَ(۶۵) وآن روز كه از هر امتى، گروهى از كسانى را كه آيات ما را تكذيب كرده اند، محشور مى كنيم؛ پس آنان نگاه داشته مى شوند، تا همه به هم بپيوندند.

برای  تعجیل در امر  فرج آقا امام زمان  صلوات 
2728
تويك پيام همه چيزو بهم بگو اگر از گفته هات مطمعني عزيزمقاطي كردم 

عزیزم الان  مهمونم همه سوالاتو بپرس من جواب میدم بهت بعد میگم از کجا شنیدم 

نه عزیزم حکومت امام زمان خیلی طولانیه همه ی امام ها هم رجعت میکنن  امام زمان (عج)که ظهور کنن ت ...

تا اون موقع ما هفت تا کفن پوسوندیم خواهر ما‌که طعم خوبی رو نمیفهیم

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
نه عزیزم حکومت امام زمان خیلی طولانیه همه ی امام ها هم رجعت میکنن  امام زمان (عج)که ظهور کنن ت ...

چرا باید دنیا به اینجا برسه که اینطور شه؟ 

گاهی فک میکنم یه سادیسم بالاسرمونه

بفرمایید یه   فنجون خبررر داااغ😊😊
چرا باید دنیا به اینجا برسه که اینطور شه؟  گاهی فک میکنم یه سادیسم بالاسرمونه

مردم خودشون به هم رحم نمیکنن حکومت های ظالم که فقط به فکر خودشون هستن ومردم دنیا رو عذاب میدن

🍁گروه قرمز 🍁وزن شروع ۹۴ وزن هدف۶۰   من میتونم ثابت میکنم که میتونم   

نه عزیزم اینجوری فکر نکن حتما به نفعمونه و ما به خاطر خودمون کاری نمیکنیم......

مثل درس خوندن که اگه بخونیم و پزشک یا مهندس بشیم برامون خیلی خوبه ولی اغلبمون انجام نمیدیم 

به فیلمای مستند نگاه کن راجع به اعضای بدن انسان 

حیوانات جنگل دریا کوه ها یا خودت وقتی طبیعت میری آسمون کلا خلقت......

این همه چیزای شگفت آور که دهن آدم باز میمونه همه آفریده ی خداست نمیاد بهمون ظلم کنه یا اذیتمون کنه همیشه بهترینارو برامون میخوا درسته قوانینش یه کم سخته ولی اگه بندگی بلد بودیم از اطاعت کردنش لذت میبردیم این دنیا رو خدا برای خوشی کردن نیافریده برای امتحان کردن افریده اینجا جای موندن نیست که فکر کن یکی سنش بشه ۸۰ همه میگن عمرشو کرده ۸۰ سال چیزی نیست که اون دنیا ابدیه همیشگی کاش جوری رفتار میکردیم که اون دنیا پشیمون نمیشدیم میگن روز قیامت هی التماس میکنیم که برگردیم این دنیا و جبران کنیم ولی دیره .....ما با خدا عهد بستیم که بهش گوش بدیم و بیایم این دنیا بندگی کنیم ولی پاک یادمون رفته.....ببخشید خیلی طولانی شد

تا اون موقع ما هفت تا کفن پوسوندیم خواهر ما‌که طعم خوبی رو نمیفهیم

انشالله که ظهور نزدیک باشه و ما ببینیم ظهورو اگه نبینیم خدایی هیچی ندیدیم از دنیا باید خودمون بخوایم و دعا کنیم

چون در غیر این صورت کسی حق رو نمیپذیره،امام علی هم خواست عدالت و حق رو برپا کنه ولی جلوش ایستادن،چون طعم این چیزا رو نچشیده بودن و این احساس درشون ایجاد نشده بود که تنها راه نجات همینه،مشکل از اونی که بالا سرمونه نیست مشکل از ما آدمهاست که تا دچار مشکل نشیم دنبال اونی که بالاسره نمیریم،باید همه به مرحله ای برسن که از ظلم خسته بشن تا حق رو بپذیرن

2706