2410
2553
عه یعنی فعلا قیامت نمیشه😞

نه عزیزم حکومت امام زمان خیلی طولانیه همه ی امام ها هم رجعت میکنن 

امام زمان (عج)که ظهور کنن تمام بدیای دنیا تمام ناراحتیا نا عادلتیا مریضیا از بین میره دنیا مثل بهشت میشه 

هیچ اندوهی نمیمونه همه عادلانه و مساوی زندگی میکنن هیچ پولدار و فقیری نیست مریضی نیست بالای شهر پایین شهری نیست همه ی مرزها برداشته میشه 

تا امام زمان نیا مشکلاتمون حل نمیشه و هروز گرفتار تر میشیم جوری همه از ته دل از خدا ظهورشو بخوان 

اللهم عجل لولیک الفرج

برای  تعجیل در امر  فرج آقا امام زمان  صلوات 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
واقعا ؟ اخه من با وجود اين كرونا حس ميكنم دنيا به اخر رسيده 

نه اتفاقا از علائم ظهور دو نوع مرگ میاد یکی مرگ سرخ که خون و خونریزیه یکی مرگ سفید که با بیماریه 

دنیا به پایان برسه که خیلی مسخره میشه همینجوری 

2714
نه عزیزم حکومت امام زمان خیلی طولانیه همه ی امام ها هم رجعت میکنن  امام زمان (عج)که ظهور کنن ت ...

يعني وقتي امام زمان ميخوان ظهور كننن همه ميميرن بعد همه زنده ميشن و حكومت ميكنه و بعد باز قيامت ميشه؟؟؟؟

اينا از علايم ظهوره؟!!!واي ترسيدم 

آره بیشتر علائم ظهور نمایان شده 

فقط چند تاش مونده  امام زمان که ظهور کنه مثل شهادت سرداره همه شوکه میشن 

یه دفعه بیدار میشی میبینی امام زمان ظهور کرده و اون موقع هم دیگه توبه قبول نمیشه باید خیلی مراقب باشیم که انشالله جزو یارای امام زمان باشیم 

نه عزیزم حکومت امام زمان خیلی طولانیه همه ی امام ها هم رجعت میکنن  امام زمان (عج)که ظهور کنن ت ...

من اطلاعی ندارم

اما بعضی از بزرگان رجعت رو قبول ندارن

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
يعني مرده ها زنده ميشن بعد همه زندگي ميكنن بعد دنيا به اخر ميرسه؟

شنيدم تعدادي از مومنا ن كهخيلي خوب بودن ومردن  رجعت دارن يعني در زمان ظهور هستند 

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
يعني وقتي امام زمان ميخوان ظهور كننن همه ميميرن بعد همه زنده ميشن و حكومت ميكنه و بعد باز قيامت ميشه ...

نه همه نمیمیرن فقط اینا از علائم ظهورشه  یه عده میمیرن 

ولی کسایی که زنده میشن اماما و شهیدا و یارای اصلیشن که رجعت میکنن

2706