2737
2734
عنوان

مهمون ناخونده ،کمکم کنید مشکلم بزرگه

| مشاهده متن کامل بحث + 2330 بازدید | 123 پست
وای به بابات بگو اخه این چه وضعی  ادم‌بی درکی چرا این خود کرونای فقط در قفل کن چند روز برو خونه ...

تمام وسایلشم گذاشته اینجا که ما نتونیم بریم جای ،یا اگه بریم کلیدارو واسش بزاریم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حرفایی که اینجا نوشتی با یکم تغییر براش بفرست بدونه داری اذیت میشی،یا یکی رو واسطه کن که بهش بگه و ی ...

زن میخواد چکار وقتی زن مفتی داره هم غذا میپزه هم خونه هست هم یه قرون خرج نمیکنه

2728
چه ادممم عنییی یا خدااا از این ادمایه پررو نمک نشناش چندش انقد هست بابا شمام مثل منید یه همسایه داری ...

شوهرمم اذیت میشه اما میگه بخاطر تو چیزی نمیگم ،،حتی گفتیم خونمون از تهران بره از دستش تا نیاد امروز باعصبانیت اومده خونه میگه خیره از این جا برید اینجا بمونید همینجا چرا برید پاکدشت خونه بگیرید ،ماهم گفتیم کرایه خونه رو کرده ۱میلیون ((یعنی واقعا هم صاحب خونه کرایه رو برده بالا))میگه باشه بدید ،،گفتم آره خب از جیب تو ک نمیره 

داستانت خیلی تخیلیه .بگو یک افسانه ازش بنویسن.😱من یکبار ۳ روز مهمون داشتم اینا کاری هم نداشتن از شه ...

تازه شوهرم میگه تو بی اعصاب شدی عموته ،،تو طاقت نداری،،وقتی عصبی میشم اون آرومم میکنه 

شوهرمم اذیت میشه اما میگه بخاطر تو چیزی نمیگم ،،حتی گفتیم خونمون از تهران بره از دستش تا نیاد امروز ...

واااای خدااااا چه پررو این زنم بگیره از بس خسیسه زنه از دستش درمیره نه یه قرون پول اجاره میده نه چیزی توقع هم داره امرو نهی هم میکنه خدایی دوست دارم بدونم چی تو مغزه پوچش میگذره ترو خدا عزیزم مراعات کن کرونا شیوع پیدا کرده بخصوص زنایه حامله زود میگیرن ارزش نداره بخاطر رودروایسی بزارید اون مرد کثیف بمونه احساستم درک میکنم ک نمیتونید بگید ولی جون خودتون براتون مهم باشه اگه زیادم جدی نبود ادم نمیگفت ولی مشکات خیلی جدیه عزیزم دلو بزن به دریا اینطوری فقط خودخوری میکنی سریع پدرت واسطه کن تلاش کن درست بشه 

2738
مامانم هم همینو ب عمم گف گف میخوام راحت باشم یکم ،،الان کل  خونه پدریم قهر کردن ک چرا اینطور گف ...

یا ابلفظل بدبخت شدی رسما خواهر ببخشا پدر درست حسابیم نداره بره خودش نگهداره این مردو شاید درامدش نمیرسه خونه ای رهن کنه ولی چرا باید مزاحم زنوشوهری بشه بره با کسی که شرایطش فرق داره اح اح

رو ندادم ،۱۰ بار تیکه انداختم مهمون نمیخوام باز میاد هر کاری کردم فایده نداره ،یه س پیش چای دادم بهش ...

این ادم یه ادم بی شخصیه با لگدم بندازین بیرون جا داره باز چون این ادما اصلا چیزی بشون برنمیخوره ول هستن به عبارتی نه به خودشون ارزش قایلن نه به شما و حرفتون یه ادم خوش گذرون

اگه خودش خونه داره کلیدهای خونه اش رابگیر بگو تو همینجا بمون‌ما بریم خونه تو.چون‌ما باهات راحت نیستیم‌😅😅هر چند اینقدر پررو هست که میدونم‌فایده نداره

یک صلوات میفرستی؟
واااای خدااااا چه پررو این زنم بگیره از بس خسیسه زنه از دستش درمیره نه یه قرون پول اجاره میده نه چیز ...

بخدا خودم رفتم ماسک خریدم این گرونی میگم بزن مریض نشی واسم بده ،میگه اگه منم بگیرم من این سر حالم تو اون سر هیچیت نمیشع ،،الان شاید بعضیا بگن داره بزرگش میکنه اما بجون شوهرم حتی درمورد رفتاراش کم هم گفتم 

بخدا خودم رفتم ماسک خریدم این گرونی میگم بزن مریض نشی واسم بده ،میگه اگه منم بگیرم من این سر حالم تو ...

میدونم عزیزم این وضیت برا همه پیش اومده میدونم چ میگی دلو به دریا بزن گلم پروباش مثل خودش زرنگ باش 

2706