2737
2734

سلام دوستان .من و شوهرم دوساله که زنرگیمون جهنم شده .از وقتی بجه دار شدیم.شوهرمم بدهکار شد و بی مسولیتی کرد و کار نمیکرد و منم بشدت عصبی و کلا دعوا داشتیم پای خانواده ها وسط کشیده شد اونم از طرف من که بهش گفتم.خلاصه چند روز پیش دعوای بدی داشتیم و من هم از روز بعدش تصمیم گرفتم تغییر کتم و خودمو کنترل کنم چون با اینکه کانلا حق با من هست ولی بخاطر لحن دعوا و طلبکارانه ام همه چی برام برعکس شده.شوهرم بهم گفت طلاقت میدم.میدونم الکی کفته ولی الان چند روزی میشه که دوتامون سکوت کزدیم .پیش خودم فکر کردم بهتره بهم فرصت بدیم .گفتم اگه جلو برم بدتر میشه و میخواد جبهه بگیره و بقولی منو مقصر جلوه بده .درصورتیکه یکسال و خورده ایی بیکار بود و نمیرفت کار کنه و با چه بدبختی زندگی کردم .بنطرتون چکار کنم ؟درسته پاپیش بزارم یا بزارم خودش بیاد سمتم

بچه های لطفا گزارش بزنید تاپیکم حذف بشه مرسی از همتون دوستتون دارمممم

من       دختر          بارانم   👑    من       همان    بوی       نم       بارانم    👑    من        همان     هوای        بارانیم      👑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بذار خودش بیاد

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐

بزار خودش بیاد ولی تو خوب باهاش رفتاررکن وقتی اومد حسابی تحویلش بگیر بگو آخه نیومدیم این دنیا که بجنگیم اومدیم دو روز زندگی کنیم حداقل همدیگه رو اذیت نکنیم با کارای اشتباهمون من که دشمنت نیستم خوبتو میخوام 

برای  تعجیل در امر  فرج آقا امام زمان  صلوات 
2738
بزار خودش بیاد ولی تو خوب باهاش رفتاررکن وقتی اومد حسابی تحویلش بگیر بگو آخه نیومدیم این دنیا که بجن ...

ببین من حرفی نمیزنم فقط سلام و خدا حافظ و گداشتن غذا خوردن کنار هم .اینجوری خودش متوجه شده قهر نیستم ولی اگه مثلا بخندم پیش خودش میگه چقدر خوشحاله .فقط با بچم خودمو سرگرم کردم