2737
2734
عنوان

دوست عزیزی که میخوای بری شمال

| مشاهده متن کامل بحث + 956 بازدید | 66 پست

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3981952/امشب-ساعت-نه-پویش-داریم?postId=126222601

سـعدی اگـر عاشـقی کـنی و جـوانـی،عشـقِ محـمد بـس اسـت و آلِ محـمد💚توو هر زمینه ای،بتونم کمک میکنم💚آیدی تلگرامم Nilay291💚آیدی اینستا Nilojamalvandniya

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره. تو جاده بودیم ما. البته سفر ما یروزه و کاری بود 😉

میدونی مدارس و تعطیل کردن الان همه میرن شمال به همدیگه ویروس و انتقال میدن بعد میان تهران و حسابی آلوده میکنن ما چه گناهی داریم من از وقتی ویروس اومده از در نرفتم بیرون😔

برای حاجتم دعا کنید 

خیلی احمقن خداوکیلی ،من خودم تهرانم بخدا مردم تهران خیلی دارن همکاری میکنن خیابونای همیشه شلوغ تهران خیلی خلوت شده ولی اون یه عده ای که پاشدن رفتن شمال واقعا بی شعورن بابا اون بدبختا چه گناهی کردن آخه،تازه خود گیلان استان آلودس واقعا نمیدونم چرا پا میشن میرن شمال،توروخدا به مسافرا خونه اجاره ندید بلکه این لعنتی ریشه کن بشه

بلندترین فریاد من سکوت من است...
2731
دختر منو تو مسابقه لایک می کنی😘 https://www.instagram.com/p/B8_RSDFhndY/?igshid=jzc74ux0rytx

کردم عزیزم

عضو جدید بامداد خمار(وزن الان۶۴/400😭😭😭   وزن هدف۵۵💪💪💪)ببینم میشه این شکمو آب کرد.(عضویت۲۹/10/9۹💙💙قد۱۶۴)(15/11/99 6️⃣2️⃣/7️⃣8️⃣0️⃣کیلووو)    (۳/۱۲/996️⃣1️⃣/3️⃣0️⃣0️⃣)💙💙(۲۰/۱۲/۹۹5️⃣9️⃣/3️⃣8️⃣0️⃣)🥰🥰🥰🥰بالاخره دهه ۵۰ شدمممم.💚💚(7/1/14005️⃣7️⃣/5️⃣0️⃣0️⃣)خب دیگه فقط دو کیلو مونده تا به هدفم برسم.خیلی حس خوبیه وقتی لباسای قدیمی دوباره اندازت میشه🥰🥰.(۲۳/۱/۴۰۰5️⃣5️⃣/7️⃣8️⃣0️⃣)تامام💪💪💪💪💪💃💃💃💛💛💛

فقط میتونم با کمال تاسف و معذرت خواهی از دوستان فهمیم بگم یه مشت احمق و بی‌شعور و گاو پا میشن میرن الانی که آمار تهران و قم و مازنداران و گیلان بسیار بالاست. واگر جلوی این همه خیانتی که ملت به خودشون و هموطنانشون میکنن گرفته نشه آمار بسیار بالای از مبتلایان داریم. همین ها اگر بگیرن به زمین و زمان ناسزا میگن. توروخدا بشینید تو خونه هاتون. چرا انقدر موصوع به این مهمی براتون ناچیزیه.اگر براتون مهم نیس که بگیرید ویا بمیرید برای ماهم مهم نیس ولی شما ممکنه باعث مرگ دیگران بشید

کردم عزیزم

عزیزم ممنون مهربون برات صلوات می فرستم

سلام دوستام من یه پیچ اینستاگرام آشپزی دارم خوشحال میشم حمایتم کنین و نظراتتون و بهم بگین ایدی پیجم arina-family.منتظرتون هستم عشقا 😘😘😘😘
خیلی احمقن خداوکیلی ،من خودم تهرانم بخدا مردم تهران خیلی دارن همکاری میکنن خیابونای همیشه شلوغ تهران ...

خلوت شده چون  کلی  رفتن مسافرت شمال و اطراف  

یاد بگیر ، قدر هر چیزی را که داری بدانی،
قبل از آنکه روزگار به تو یادآوری کند که:
می بایست قدر چیزی را که داشتی، میدانستی ...
2738

نییییان نیاااااااان اینجا اصلا اوضاع خوب نیست تو رو خدا نیان  تو داروخانه ها نه ماسک پیدا میشه نه الکل امکانات بیمارستانی درحدفقط قرنطینه 

دخمل کوچولویه مامانی  مامانی اگه لایق باشم تو بهشت تو رو بهم میدن ❤❤❤❤ هرچند تو صدای خندههای مادرتو نشنیدی اما مادر تو بخند چون قرار است مادر از صدای خنده های تو بمیرد یاحسین جانم ممنونم من رو به الله وصل کردی (خداجونم شکرت نی نی منم داره مییاد 👶❤ ) نینی منم اومد  به لطف امام زمان و امام حسین و الله قادرمتعال . روش گرفتن حاجتم تو تاپبکام هست 
میدونی مدارس و تعطیل کردن الان همه میرن شمال به همدیگه ویروس و انتقال میدن بعد میان تهران و حسابی آل ...

دقیقا. ما هم بابلسر خونمونه هم تهران ولی تو هر دو طرف کلا از خونه خارج نشدیم سر ویروس. الان برای کار اومدیم تهران اینجا هم کلا ماسک و دستکش و ضد عفونی دائم استفاده می کنیم تا برگردیم

میشه برای خونه دار شدنم دعا کنید 😊🥲
اسی من شمالیم کل حونواده اونجاس خودم عیدنمیرم الان داشتم بادخترخالم حرف میزدم س ساعت داشت بدوبیراه م ...

مازندران هم ویروس زیاده مخصوصا شرق مازندران 

یاد بگیر ، قدر هر چیزی را که داری بدانی،
قبل از آنکه روزگار به تو یادآوری کند که:
می بایست قدر چیزی را که داشتی، میدانستی ...
2706