2733
2734
عنوان

بچگیتون عاشق کسی بودید؟😁

| مشاهده متن کامل بحث + 1038 بازدید | 67 پست

خخخخ من عاشق حمیدگلی تو فیتیله بودم تا۱۰سالگی

بعد عاشق اون پلیسه تو خوابوبیدار اسمشو نمیدونم خخخخ کل تباه بودم خیلی معشوقه داشتم

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عاشق که نه ولی از بچگی از پسرداییم خوشم میومد.اخلاق و رفتارش خیلی بنظرم جذاب و خوب بود.بزرگ تر که شدم دوست داشتم همسر آیندم ویژگیهای پسرداییمو داشته باشه خیلی کامل میدیدمش.دیگه خدا خیلی بهم لطف داشت خود پسرداییمو همسرم کرد😁

2728

خیلی غد و مغرور بودم

حس میکردم از یکی تو فامیل خوشم میاد ولی اشتباه میکردم 

چون وقتی سعی کرد توجهمو جلب کنه و نخ بده بهش گفتم بروبابا و گذاشتم رفتم😐😂😂😂

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2738

از یه پسر تو دانشگاه خوشم‌میومد  اون ترما اول اللن ترم ۴ ام 

همش با دوستم راجبش حرف میزدم و شوخی میکردم 

ترم قبلی وسط دانشگاه ازم خاستگاری  کرد ...

خیلیییی  حس خوبیه الانم دوماهه حرف میزنیم  تا بعد عید بهش باید جواب بدم

کاربرررر قدیمیییم باز ترکوندن منوووووو😡😡😡😡

من عاشق انگین اکیورک بودم.عکساشو بغل میکردم با اهنگ ابی شبا گریه میکردم میخوابیدم.تو دفتر خاطراتم مینوشتم مامانم دعوام کرد انگین کجایی نجاتم بدی.هنوزم برام یه خاطره ی شیرینه.البته رفتم پیش روانشناس تا فراموشش کنم.دکترم میگه سخت ترین کار این بود که یه کاری کنم نه عشق توی تو کشته بشه نه همون جوری عاشق اون بمونی

من عاشق پسر همسایمون بودم اون ازم من خیلی بزرگتر بود ۸ سالم بود اون موقع بعد یه پسره دیگه ام بود همسایمون بود ادن عاشق من بود من دوسش نداشتم با هم که بازی میکردیم میگفت من خواب دیدم با هم رفتیم خارج بعد دوسته من عاشق این پسره بود رفتع بود بهش از من بد گفته بود😂😂😂بعد اونم اومده بود زیر پنجره خونمون اهنگ عروسکی بودم برات شادمهرو میخوند😂😂😂😂

میشه هر جوری که اعتقاد دارین برام دعا کنین😍ممنون
2706