2737
2734

خیلی میترسم حتی شوهرم گف میخایی تو خونه دکتر بیاریم ولی من میترسم از خونه...بیمارستان هم که مکان عمومی لطفا راهنماییم کنین بچمو میخام شیر بدم باید هی برم دستامو با اب صابون بشورم اخه سخته....میترسم استرس دارم 😢😢😢😢

قرارمون چی شد  که بی قرار قرار هم باشیم   حسین هرچی که پیش اومد    باید کنارهم باشیم    من رویه خاک وتو سوار مرکبی    من تویه قلب تو     اما تو چشم زینبی     آهسته تر برو بزار منم باهات بیام    حسین دیگه نمیکشه پاهام که پا به پات بیام    کجا میخایی بری  حسین این دم اخری چقدر    شبیه مادری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاش میشد نزایی‌ تا تابستون 🤣

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       
2731
کاش میشد نزایی‌ تا تابستون 🤣

وای نه اینقد سنگینم....ده روز دیگه هم دیره واسم خسته شدم

قرارمون چی شد  که بی قرار قرار هم باشیم   حسین هرچی که پیش اومد    باید کنارهم باشیم    من رویه خاک وتو سوار مرکبی    من تویه قلب تو     اما تو چشم زینبی     آهسته تر برو بزار منم باهات بیام    حسین دیگه نمیکشه پاهام که پا به پات بیام    کجا میخایی بری  حسین این دم اخری چقدر    شبیه مادری
2738
اتاق خصوصی بگیر.قبل اومدنت ب اتاق بگو شوهرت همه جارو باالکل ضدعفونی کنه دسته تخت دستگیره در .... بق ...

خود بیمارستان ینی ضدعفونی نمیکنه

من چیکارکنم 😭😭😭

به خدا استرسش خیلی بده هم سنگینم هم استرس کر و نا خسته شدم افسرده 

وای نه اینقد سنگینم....ده روز دیگه هم دیره واسم خسته شدم

دقیقا منم حال تو رو دارم همش دعا میکنم زودتر زایمان کنم ولی هیچ دردی ندارم

طبیعی هستی یا سزارین 

اَللّهُمَ صَلٍ عَلي مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ  
من که پا به ماهم همش منتظرم امروز یا فردا دردام شروع بشه 

خیلییی ستگین شدم نه میتونم راه برم نه بشینم نه بخوابم وقتی میخوابم استخون ران پام فلج میشه میخام جون بدم توهم همینجوری

راستی حواست باشه بیمارستلن رفتی با دست الوده دست به سینه هات نزنی به بچت دست نزنی خیلییییی سخته

2706