2733
2739

فعلا ك اداره ميريم

بخوايم بميريم ميميريم ديگه

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ما ادم نیستیم باید بمیریم😭

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .
خب خودتون مرخصی بگیرید اگه جونتون مهمه

وقتی نمیدن😕

تنهایی رو ترجیح میدهم به تن هایی که روح شان با دیگری ست ... تنهایی تقدیر من نیست ، ترجیح من است ! لطفا اگر نظر مخالف منو داری و میخوای جنجال به پا کنی ریپلای نکن 🙏 هر گونه توهینی گزارش زده میشه .
2738
فعلا ك اداره ميريم بخوايم بميريم ميميريم ديگه

زبونم لال خودمون بمیریم که عیبی نداره. تکلیف بچه ها و اطرافیانمون که درگیر میشن چی میشه

خدایا هزار مرتبه شکرت   

براي ما هم اطلاع دادن

تعطيلي مدارس شامل بچه هاست

مدير و معاون و معلمان بايد برن

ما هم كمپين تشكيل داديم

و گفتيم بشينين تا بيايم 

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 
خب قرنطینه نکردن تا ادارات و شرکتها تعطیل نشه. تا یه وقت خدای ناکرده خدای ناکرده بچه هاشون تو امریک ...

عزیزم درست میگی ولی تو این موقعیت هرکس باید وظیفش و انجام بده الان پزشکام میتونن بگن ب ما چه ما میریم تا یک وقت چیزیمون نشه ؟ با رعایت کردن مشکلی پیش نمیاد 

اگر به صلیب کشیده شده ای مسیح باش نه مترسک   
2706