2410
2553

عزیزانم سلام

اول اینکه استرس خیلی بده چون هورمون هایه استرس سیستم دفاعی و ایمنی بدنو میاره پایین و این روزا باید خیلی مواظب سیستم ایمنی بدنمون باشیم که اگه گرفتاره این ویروس شدیم بتونیم باهاش مبارزه کنیم 

حالا چرا انقدر همه وحشت کردن؟؟به خدا قسم والا بلا اینجوری نیست که هرکی این ویروسو بگیره فوت میشه این ویروس فقط ۲ درصد مرگ داره این درصد خیلی خیلی کمه یعنی من و شما میتونیم جزو ۹۸ درصدی باشیم که زنده میمونیم فقط چون این ویروس بسیار بسیار سرعت انتقال بالایی داره و میتونه تا ۲۰ روز تو بدن آدم نهفته باشه و فرد ناقل هم باشه بدون هیچ علائمی و اینکه رویه اجسام میتونه ۹ روز زنده باشه پس این ویروس خیلی خیلی واگیرداره ولی بازم میگم به این معنی نیست هرکی کرونا بگیره میمیره و فقط برایه این سرعت انتقالش انقدر اسمش بزرگ شده 

برایه اینکه سرعت انتقالش خیلی خیلی بالاس میگن تا جایی که میشه از در خونه نرید بیرون مثلا یکی میره خرید فرد فروشنده ممکنه این ویروس رو داشته باشه خودش هم ندونه بدون هیچ علائم و ناقل هم باشه و این ویروسو انتقال بده به کسی که رفته خرید دوباره ایشون ناقل میشه و ....

پس عزیزانم این روزا خونه باشید استرسو از خودتون دور کنید همسرتون هم اگه باید سر کار بره تمام موارد احتیاط رو رعایت کنه و وقتی میاد خونه لباساشو حتمی تو کیسه  بزاره و مستقیم بدون تماس با جایی بره حموم 

به امید خدا این بحران هم پشت سر میزاریم🤗🤗🤗

فرزندم،از ملالتهای این روزهای مادری ام برایت میگویم... از این روزها که از صبح باید به دنبال پاهای کوچک و لرزان تو بدوم و دستت را بگیرم تا زمین نخوری. به کارهای روی زمین مانده ام نمیرسم این روزها که  اتاقها را یکی یکی دنبال من می آیی، به پاهایم آویزان میشوی و آن قدر نق میزنی تا بغلت کنم، تا آرام شوی. این روزها  فنجان چایم را که دیگر یخ کرده، از دسترست دور میکنم تا مبادا دستهای کنجکاوت آن را بشکند. با ناراحتی و ناامیدی سر برگرداندنت را میبینم که سوپت را نمیخوری و کلافه میشوم از اینکه غذایت را بیرون میریزی. هرروز صبح جارو میکشم، گردگیری میکنم، خانه را تمیز میکنم و شب با خانه ای منفجر شده و اعصابی خراب به خواب میروم. روزها میگذرد که یک فرصت برای خلوت و استراحت  پیدا نمیکنم و باز هم به کارهای مانده ام نمیرسم...امشب یک دل سیر گریه کردم. امشب با همین فکر ها تو را در آعوش کشیدم و خدا را شکرکردم و به روزها وسالهای پیش رو فکر کردم و غصه مبهمی قلبم را فشرد...تو روزی آنقدر بزرگ خواهی شد که دیگر در آغوش من جا نمیشوی و آنقدر پاهایت قوت خواهد گرفت که قدم قدم از من دور میشوی و من مینشینم و نگاه میکنم و آه... روزگاری باید با خودم خلوت کنم و ساعتها را بشمارم تا  تو از راه بیایی و من یک فنجان چای تازه دم برایت بیاورم و به حرفهایت با جان دل گوش بسپرم تا چای از دهن بیفتد.... روزی میرسد که از این اتاق به آن اتاق بروم و خانه ای را که تو در آن نیستی تمیز کنم. و خانه ای که برق میزند و روزها تمیز میماند، بزرگ شدن تو را بیرحمانه به چشمم بیآورد. روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی، شاید آن روز دیگر جیغ نزنی، بلند نخندی، همه چیز را به هم نریزی... شاید آن روز من دلم لک بزند برای امروز... روزی خواهد رسید که من حسرت امشبهایی را بخورم که چای نخورده و با سردرد و گردن درد و با فکر خانه به هم ریخته و سوپ و بازی و... به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد...!❤️❤️

😊😊😊😁😁😁✌

😋😋بزنید رو متن آبی تماشا کنیدکبوتر با کبوتر چیپس با ماست😋..دروغ میگه طرف خوشکل تراز ماست😳‼...تو این دنیای مرموز مجازی🤒🚫...که نه پیداست کی دزده کی قاضی🤒‼..که اکبر توش شده مهسا وتینا😳⁉️...بتول خانم شده فرزاد وسینا😳⁉️..کامنت و لایک و پست و چسب بینی🤣...تو هر برنامه مجبوری ببینی😂..طرف داره نخ قالی میریسه😳‼...کامنت داده یه هفته س انگلیسه😳‼..طرف بیش از یه سال یار با ماست🥵🤒..میگفت سولمازه و شکل پریهاست😆..پریشب تازه فهمیدم که اقاست😳‼...کبوتر با کبوتر چیپس با ماست                                                                  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714
منک باز چیزی تو متن شما ندیدم ک نگرانی رو دور کنه

عزیزم من همین جا به شما قول میدم با رعایت نکات شما و اطرافیان و عزیزانتون در امان هستید

فرزندم،از ملالتهای این روزهای مادری ام برایت میگویم... از این روزها که از صبح باید به دنبال پاهای کوچک و لرزان تو بدوم و دستت را بگیرم تا زمین نخوری. به کارهای روی زمین مانده ام نمیرسم این روزها که  اتاقها را یکی یکی دنبال من می آیی، به پاهایم آویزان میشوی و آن قدر نق میزنی تا بغلت کنم، تا آرام شوی. این روزها  فنجان چایم را که دیگر یخ کرده، از دسترست دور میکنم تا مبادا دستهای کنجکاوت آن را بشکند. با ناراحتی و ناامیدی سر برگرداندنت را میبینم که سوپت را نمیخوری و کلافه میشوم از اینکه غذایت را بیرون میریزی. هرروز صبح جارو میکشم، گردگیری میکنم، خانه را تمیز میکنم و شب با خانه ای منفجر شده و اعصابی خراب به خواب میروم. روزها میگذرد که یک فرصت برای خلوت و استراحت  پیدا نمیکنم و باز هم به کارهای مانده ام نمیرسم...امشب یک دل سیر گریه کردم. امشب با همین فکر ها تو را در آعوش کشیدم و خدا را شکرکردم و به روزها وسالهای پیش رو فکر کردم و غصه مبهمی قلبم را فشرد...تو روزی آنقدر بزرگ خواهی شد که دیگر در آغوش من جا نمیشوی و آنقدر پاهایت قوت خواهد گرفت که قدم قدم از من دور میشوی و من مینشینم و نگاه میکنم و آه... روزگاری باید با خودم خلوت کنم و ساعتها را بشمارم تا  تو از راه بیایی و من یک فنجان چای تازه دم برایت بیاورم و به حرفهایت با جان دل گوش بسپرم تا چای از دهن بیفتد.... روزی میرسد که از این اتاق به آن اتاق بروم و خانه ای را که تو در آن نیستی تمیز کنم. و خانه ای که برق میزند و روزها تمیز میماند، بزرگ شدن تو را بیرحمانه به چشمم بیآورد. روزی خواهد رسید که تو بزرگ میشوی، شاید آن روز دیگر جیغ نزنی، بلند نخندی، همه چیز را به هم نریزی... شاید آن روز من دلم لک بزند برای امروز... روزی خواهد رسید که من حسرت امشبهایی را بخورم که چای نخورده و با سردرد و گردن درد و با فکر خانه به هم ریخته و سوپ و بازی و... به خواب میروم...شاید روزی آغوشم درد بگیرد،این روزها دارد از من یک مادر به شدت بغلی میسازد...!❤️❤️

حرفای خواهر منو می زنی ایشونم پرستاره  وماشالله دل گنده ... من هرروز زنگ میزنم دعواش میکنم که مواظب خودت باش بیا بشین خونه اونم با آرامش میگه مواظبم طوری نیست ... خدا حفظتون کنه که روحیه می دید😍

خدایا من مواظب فرشته های زمینی ام هستم لطفا تو هم مواظب فرشته کوچولوی من تو بهشتت باش😔
این 2%  تو کشورهای دیگه س،نه ایران البته اینجا برای مسولین 0% مردم عادی هم که 100%

عزیزم اینجا و اونجا نداره کلا این ویروس خطر مرگش ۲ درصد هست فیلم هایه علمیش با توضیح هست تو گوگل سرچ کنید

آقایون اگه گوش میکردن که خوب بود 

همسر من نه دستکش میپوشه نه ماسک 

هرکاری هم من میکنم میگه ول کن بابااااا اینجوریام نیس🤕 دیوونه ام کرده

به اثر صلوات هاتون اعتقاد دارم 😊برام یه دونه صلوات میفرستید خدا فرشته کوچولو بذاره تو دلم؟ 

فكر ميكنم من نرمال نباشم

اخه هر روز ميرم اداره كلا هم نميترسم😅😅😅

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2706