منم بهش گفتم باشه طلاق بده همیشه اینو میگه که دعوامون طولانی نشه ولی واقعا خسته شدم از چک کردنش همیش ...

می دونم عزیزم😔

بچه هات چند سالشونه؟

شکستی وجود نداره یا برنده می شم یا درس می گیرم👻🔥

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مفصل فقط مطمئنم با یه زنه که خونشون یه محله اون ور تره خیلی پیچیدس 

ای بابا 😔😔😔😔سعی کن حساس نشی خودتو تو دلش بیشتر جاکن.‌‌ ببین اون زنه چجوره، شما بهترش باش.‌‌ مردا فقط درد شکم و زیر شکم دارن....ببخشید ا

2728
بخدا یه ماه داشتم میرفتم باشگاه حالم تقریبا خوب شده بود با این ویروس تعطیل کردن اگه شانس داشتم☹☹☹☹

اره کلا همه چی بهم ریخته 

ای بابا 😔😔😔😔سعی کن حساس نشی خودتو تو دلش بیشتر جاکن.‌‌ ببین اون زنه چجوره، شما بهترش باش.‌‌ مردا ...

۱۱ ساله باهاش ازدواج کردم ۵ ساله میدونم شک داره من دوست ندارم خودمو مثل اون زنه کنم اون شوهر داره ۲ تا دختر داره تابستون به بهانه کلاس زبان بچه ها میخواست باهام دوست بشه بهش شک کردم تو تاپیک ۲ و ۳ هست فکر کنم خواستی بخون که چه طوری فهمیدم

مفصل فقط مطمئنم با یه زنه که خونشون یه محله اون ور تره خیلی پیچیدس 

وا خب اگخ مطمئنی که یکاری بکن دیگه کوتاه نیا.تازه زبونشم درازه؟

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
۱۱ ساله باهاش ازدواج کردم ۵ ساله میدونم شک داره من دوست ندارم خودمو مثل اون زنه کنم اون شوهر داره ۲ ...

چقدر بعضیا بیشعورن حالا خوبه خودش بچه داره 

منم بهش گفتم باشه طلاق بده همیشه اینو میگه که دعوامون طولانی نشه ولی واقعا خسته شدم از چک کردنش همیش ...

خب تلگرامسو بریز تو گوشیه خودت دیگه راحت پیاماشو ببین

یه عده ام هستن وقتی استارتر میگه شوهرم روزی دوبار سرمو میزاری لب باغچه گوش تا گوش میبره و هرروز کتکم میزنه و محدودم  میکنه میگن اشکال نداره  شوهرت دوست داره به حرف نی نی سایتیا گوش نکن زندگیتو خراب نکن برو بغلش کن بزار از دلش دربیاد😐 جالبه فک میکنن هرکی تشویق به پذیرش ظلم بکنه میگن عاقلو بالغو زندگی نگه داره تا یکی میگه فلانی از حقت دفاع کن میگن به حرف این بچه های کم سنو سالو مجرد گوش نکن .از نظر من اینا چندش ترین تفکراتو دارن اما فک میکنن خییلی عاقلن
وا خب اگخ مطمئنی که یکاری بکن دیگه کوتاه نیا.تازه زبونشم درازه؟

هیچ کاری نمی تونم بکنم به باباش و مامانش گفتم گفت ببین کجا کم گذاشتی اون چی ۱۱ سال کم گذاشت باید میرفتم با یکی دیگه واقعا برای خودمون متاسفم با طرز فکرامون که تا میگی شوهرم خیانت کرده میگه ببین چی کم گذاشتی من قسم می خورم هیچ کمبودی براش نزاشتم فقط خوشی زد زیر دلش

2706