2733
2734

واسه من خیلی باحاله..

ولی خونه نیستم الان

شیطان حق داشت...آدم ها ارزش پرستیدن ندارند.....                                                                                                                                                                                                     ولی خدایی باید به من سجده میکرد😐نه؟...الان میان میگن عکس بده😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم باید مدام‌در کابینت باز کنم 

با پام در سطل اشغال باز میکنم

من سبد بزرگ داخل سینگ هستا از اونا گذاشتم و یدونه کوچولو دایره

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت
2731
2738
چه مدلیه

بیرون کابینت وصل شده به در کابینت...با انگشت فشار میدم رو درش باز میشه..دوباره فشار میدم بسته میشه...

تازه رنگشم صورتیه🤣😏

شیطان حق داشت...آدم ها ارزش پرستیدن ندارند.....                                                                                                                                                                                                     ولی خدایی باید به من سجده میکرد😐نه؟...الان میان میگن عکس بده😎

تو ابکش فلزی میریزم کوچیکه. ابش که جمع شد میریزم تو سطل کابینت که مثل مال شما پدالی

خودت را که به خدا سپردی نگران هیچ طوفانی نباش🌺کشتی نوح را یک غیر حرفه ای ساخت و کشتی تایتانیک را یک حرفه ای🤲🤲🙆‍♀️🙇‍♀️

تو در کابینت هم وصل میشه 

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
2706