2733
2734
عنوان

برم یا نرم😓😓😓😓😓😓😓

490 بازدید | 35 پست

سلام دوستان❤

بچه ها من الان نزدیک یک هفته هستش از ترس مریضی از خونه بیرون نرفتم شوهرم بهم گفت تا یک ساعت دیگه فکراتو بکن که اگه بخوای بریم بیرون حاضر شو و منو از خواب بیدار کن الان موندم که بریم یا نه الان من چه کنم😓

هم دلم پوسید تو خونه هم از مریضی میترسم😑بچه ها موندم چیکار کنم🙁

💐🌸💮🌷🌼🌺🌻🌹⚘🌱☘🍀🍁🍂🍃🌲🌳🌾

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برو..سوار ماشین شو...دور دور کن..اما از ماشین پیاده نشو😁😁✌

😋😋بزنید رو متن آبی تماشا کنیدکبوتر با کبوتر چیپس با ماست😋..دروغ میگه طرف خوشکل تراز ماست😳‼...تو این دنیای مرموز مجازی🤒🚫...که نه پیداست کی دزده کی قاضی🤒‼..که اکبر توش شده مهسا وتینا😳⁉️...بتول خانم شده فرزاد وسینا😳⁉️..کامنت و لایک و پست و چسب بینی🤣...تو هر برنامه مجبوری ببینی😂..طرف داره نخ قالی میریسه😳‼...کامنت داده یه هفته س انگلیسه😳‼..طرف بیش از یه سال یار با ماست🥵🤒..میگفت سولمازه و شکل پریهاست😆..پریشب تازه فهمیدم که اقاست😳‼...کبوتر با کبوتر چیپس با ماست                                                                  
2731

برو بابا ول کن مریضی چیه...

کدوم شهری؟

شیطان حق داشت...آدم ها ارزش پرستیدن ندارند.....                                                                                                                                                                                                     ولی خدایی باید به من سجده میکرد😐نه؟...الان میان میگن عکس بده😎

تو ماشین اشکال نداره

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘
2738

برید از ماشین پیاده نشید بهداشتتونو کااامل رعایت کنید 

بیرون چیزی نخورید 

البته اگه میتونی بچه هاتو کنترل کنی دست به صورتشون نزنن

اومدی خونه هم سریع همه دست و صورتتونو بشورید، رو لباساتونم سشوار داغ بگیرید

ذرات ویروس کرونا بزرگن باهوا جابجا نمیشن تو هوای آزاد ویروس نیست مگر اینکه کسی اطرافتون عطسه و سرفه کنه

🌱 من از تبار #دختران_تکراری نیستم....                       من همان #تافته ی _جدا_بافتهام.....🍭                              ~~~~~~~~~~~~~~~~~                          👩‍⚕️ یکمامایآروم و مهربون                                        🚫توروخداااااااااا لایکم نکنید🚫
آره باید همین کار رو بکنم😁👍

😁😁😁😁✌

😋😋بزنید رو متن آبی تماشا کنیدکبوتر با کبوتر چیپس با ماست😋..دروغ میگه طرف خوشکل تراز ماست😳‼...تو این دنیای مرموز مجازی🤒🚫...که نه پیداست کی دزده کی قاضی🤒‼..که اکبر توش شده مهسا وتینا😳⁉️...بتول خانم شده فرزاد وسینا😳⁉️..کامنت و لایک و پست و چسب بینی🤣...تو هر برنامه مجبوری ببینی😂..طرف داره نخ قالی میریسه😳‼...کامنت داده یه هفته س انگلیسه😳‼..طرف بیش از یه سال یار با ماست🥵🤒..میگفت سولمازه و شکل پریهاست😆..پریشب تازه فهمیدم که اقاست😳‼...کبوتر با کبوتر چیپس با ماست                                                                  
برید از ماشین پیاده نشید بهداشتتونو کااامل رعایت کنید  بیرون چیزی نخورید  البته اگه میتو ...

ممنونم از راهنماییت عزیزم❤🌸🌼🏵

💐🌸💮🌷🌼🌺🌻🌹⚘🌱☘🍀🍁🍂🍃🌲🌳🌾
2706